Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода Весільний салон Елана


 
◄ Попередня   Наступна ►

Даруйте жінкам подарунки!Жінок треба балувати. Мене треба балувати. Тому що тільки моя м'якість, моя жіночність зможе підкреслити твою мужність, твою силу. Без мене ти просто сіра маса. Без тебе я ніщо. Ми примушуємо один одного іскритися фарбами, ми наповнюємо один одного життям. Чоловік і жінка. Ти це все розумієш, я впевнена. Так само напевно знаю, що ти просто боїшся подарунків, пов'язаного з ними даремного ходіння по магазинах. Боїшся як вогню. Мене це забавляє. Мене, яка може провести цілий день, приміряючи білизну в одному магазині, а потім експромтом купити абсолютно непередбачений флакон парфумів і радіти як дитина. Тому, купуючи подарунок жінці, треба небагато, а лише спробувати розмірковувати, як жінка.

Море фантазії-неординарності і небагато приземленості - такий коктейль ми спробуємо приготувати. Врахуйте що навіть найромантично настроєна панночка хоче в подарунок хай щось маленьке, але матеріальне, те, що можна помацати. Тому не треба дарувати слова. Подаруйте дію. Подаруйте щось суто жіноче, адже чим більше Ваша супутниця відчуває себе Жінкою, тим більше Ви чоловік. Отже взагалі, даруючи дівчині що-небудь, Ви піклуєтеся про себе теж. Тому і подарунки треба робити часто (хоча насправді не в подарунках щастя).

Подаруйте увагу
Не треба банальностей. Просто подарунок, лиш би був, не підходить, навіть якщо він дорого коштує. Це залізне правило. Не вам його ламати. Найголовніше, золота середина всієї цієї подарункової метушні це дати відчути дівчині, що Ви піклувалися про неї, думали про неї, що Ваш подарунок це щось дуже особисте і індивідуальне. І тоді браслетик з блакитними камінчиками на ніжку, який так підходить до ЇЇ блакитних очей, буде набагато приємнішим золотого перстня.

Не гоніться за ціною
Абсолютно безкоштовний подарунок - це ви самі, подаруйте дівчині себе. На один день в нероздільне користування. Без важливих зустрічей, дзвінків, поспіху. Обв'яжіть себе стрічкою і урочисто заявіть, що найкращий подаруночок це Я . Якщо дівчина цього не оцінить, то чи потрібна взагалі така дівчина, якій Ви не потрібні?

Якщо себе дарувати з якої-небудь причини не хочеться, то можна щось купити

Благо, магазини радують достатком товарів і зручним графіком роботи. За результатами досвіду знайомих дівчат складений такий ось Топлист: що можна, а чого не можна.

Отже, не рекомендую:

Дарувати модерну, неабияк обскубану гілочку мімози або гвоздику і говорити при цьому виосокопарні слова. Якщо Ви опускаєтеся до такого то найшвидше дарма провели рік і поздоровляєте явно не ту, не свою, Жінку. Поважайте себе.

Дарувати духи
Взагалі-то, хороші і улюблені духи завжди бажані. Але, як приклад, я ось вже два місяці кожні суботу і неділю справно їжджу в магазин і на два зап'ястя пшикаю по аромату. Тестую. І поки не знайшла того запаху, в який би закохалася. Порахуйте за два місяці, серед близько 30 хороших дорогих парфумів - я так нічого і не вибрала. Ви упевнені, що справитеся з цим завданням? Якщо так, або Ви справді знаєте, що любить Ваша дівчина, то це буде хороший подарунок. Але дуже великий ризик промахнутися.

Білизна
Теж, дуже індивідуальний подарунок. Красива сексі білизна це те, що дуже хочеться. Але його треба підбирати. Знаєте, дуже часто обхват грудної клітки не відповідає аналогічному розміру чашечки (і таке інше). Подібні дрібниці тільки сум наженуть. Ви собі не уявляєте, яке це жахливе відчуття, коли ти розпаковуєш коробочку, там лежить мереживне диво і воно тобі не підходить! Не треба для Вашої милої дівчини таких мук. Якщо ж Ви настроєні подарувати дівчині саме білизну (до речі, більшість дівчат хочуть його отримати в подарунок, але вважають, що їм його не подарують, і розуму не прикладуть, як їх хлопець зможе цю білизну вибрати) і ніщо інше, купіть їй грайливі трусики, знаєте, такі моделі із зав’язочками,.

Заздалегідь заміряйте її об'єм стегон хоч би по джинсах. Навіть якщо Ви купите на половину розміру більше трагедії не буде: як правило, така білизна не для повсякденної шкарпетки. Ще один вихід візьміть бюстгальтер, що вже є в наявності, і з ним йдіть в магазин. Там розберетеся розміри-то вказані на бірочці.

Не купуйте нічого занадто яскравого, наляпаного, з великою кількістю деталей. Простота завжди виглядає вишуканіше, і підсвідомо всі дівчата тягнуться саме до простоти.

А зараз, про те, що ж можна подарувати:

Проста прикраса. Бажаним є те, що дівчина сама собі не купить, щось для душі . Як варіант: золотий ланцюжок на ніжку, або прикрасу на шию

Щось, що використовується удома. Тоненький пеньюар, великий і теплий світлий банний халат, шовкова постільна білизна, красиво запакований набір ароматичних масел (будьте обережні зараз дуже багато підробок). Були висловлені бажання отримати в подарунок тефлонову сковорідку (якщо дівчина любить готувати то чом би і ні, але це треба знати напевно!).

Різні прикраси для будинку красиві свічники, вази і статуетки з матового кольорового скла, світильники і тому подібне

Красивий вазон-квітка в горщику. Мені іноді здається, що це дуже навіть правильний варіант. Це і квіти, і подарунок. Це прояв уваги, але уваги ненав'язливої, не навмисної.

Отже, те ж саме, але іншими словами (для тих, хто почав читати з кінця).

Вдихніть глибоко, подумайте про те, що ця дівчинка Ваше диво, Ваша дорога людина; дівчина, якій потрібні саме увага, турбота і Ваша ніжність. Отже з сонячних ниток сплетіть килим, хмари перетворіть на морську піну. І подаруєте своїй дівчині Всесвіт - не на словах - на ділі.

Автор: Ірина Кисель
Джерело:
MEN'S CULT
02.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 6164◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info