Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

David Beahm: у пошуках стилюНа початкових етапах підготовки до весілля молодята обирають стиль і тему свята. Але як правильно втілити ідею в життя? Весільний організатор Мальва Бочкарьова знайомить із порадами провідного дизайнера Америки – Девіда Біма (David Beahm).


Сьогодні я хочу познайомити вас з одним із провідних весільних дизайнерів Америки. Девід Бім (David Beahm) створює неповторні весілля. Серед його клієнтів - КетрінЗета-Джонс і Майкл Дуглас, ChristianDior і VanCleef&Arpels. 


 
Ось які поради дає Девід Бім (David Beahm) нареченим, щоб їхнє весілля стало досконалим.

Якщо ви обрали стиль весілля, він повинен бути у кожній деталі:
  1. Квіти. Традиційні квіти не повинні бути використані у традиційний спосіб. Шукайте цікаві варіанти для вашого весільного букету і флористики загалом.
  2. Деталі. Часто загальний стиль події демонструється не великими елементами дизайну, а багатьма маленькими. Реалізовуйте їх на столах та в зоні президіуму.
  3. Текстиль. Тканина не лише робить весілля вишуканим та урочистішим, але й акцентує місце і час. Наприклад, при проектуванні зимового стилю, варто обрати блискучу, сніжно-білу тканину з елементами срібла.
  4. Супровідні карти. Відмінний спосіб вразити гостей вашого свята є супроводні карти. Зазвичай, поточна карта легко поміщається в кишені та подібна до книжечки. Вона повинна співпадати з номером столу гостя та бути виконаною в кольоровій гамі вашого вечора. Дуже зручно робити карти у вигляді таблиць: подія-час-місце. Надсилати їх варто з запрошенням.
  5. Монограми: Якщо ви хочете мати ексклюзивне свято, ви повинні створити монограму. З точки зору дизайну подій, монограми можуть бути використані протягом усього святкування. У фотозоні, на запрошеннях, вишивка на серветках, на картках подяки, в оформленні залу – все можливо уявити з монограмою. Адже це ваш день! Сяйте.

Текст: весільний організатор Мальва Бочкарьова, весільний портал «Пара молода»


06.02.2015              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 3045◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info