Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Просили батько, просила мати і я Вас прошу…» або декілька варіантів весільних запрошень«Просили батько, просила мати і я Вас прошу прийти до мене на весілля…» – саме такими словами майбутня наречена у супроводі двох дружок у національному одязі споконвіку запрошувала гостей на своє свято. Нині такі слова теж можна почути в багатьох регіонах України. Щоправда, з’явилося й багато альтернативних варіантів весільного запрошення.Тут уже вибирати Вам – що більше до вподоби: традиційні рими чи вірші в сучасному стилі. Новинки запрошень стануть Вам у пригоді, коли Ви не спроможні запросити самотужки усіх своїх шановних гостей, тому хоч-не-хоч доводиться скористатися послугами всеукраїнської мережі «Укрпошта» та вкласти свої привітання до модного запрошення на весілля. Отож, ми пропонуємо найпоширеніші варіанти.

Стелися, барвінку, віночком і зіллям,
Ласкаво Вас просим до нас на весілля.
Встеляйте доріжку в весільнії квіти,
Батьки просять щиро, вклоняються діти.


Тож просим сьогодні Вас щиро й уклінно,
Прийдіть на весілля до нас неодмінно,
До столу святкового будем чекати,
Приходьте, будь ласка, до нашої хати.


***
Сьогодні ми у радісному шлюбі
Єднаємо закохані серця,
Щоб шлях життя і весело, і любо
Пройти пліч-о-пліч в парі до кінця!
Ми серця у щасливім союзі
Поєднали віднині й довіку,
Тож запрошуєм рідних і друзів
Розділити цю радість велику.


***
Ми долю свою поєднали навіки.
Приходьте на свято, де квіти й музики;
Щоб квітло життя, як троянди барвисті,
Щоб йшли почуття до нас світлі і чисті!


***
Щоб щастя і дружба
Завжди з нами були,
Щоб пам’ятним день
Став повік,
Прийдіть же до нас,
Ми вас просимо дуже,
Беріть із собою
Веселість і сміх!


***
Стелися, доріжко, до щастя стелися,
Два дружні серця у єдине злилися.
Ми квіти розстелим доріжкою тою,
Ідуть обручатись закохані двоє.
І Ви, любі друзі, прийдіть привітати,
Вас щиро всіх просим до нашої хати!


***
Свій життєвий шлях
Ми удвох починаєм.
На весілля рідних
І друзів скликаєм.
Ми щиро Вас просим
У гості прийти,
Відсвяткувати разом
Початок сім’ї.


***
Марно часу не втрачайте –
На наше весілля прижджайте.
Нема нікого щасливіш за нас
Ми будемо раді бачити Вас.
 
 

І ще пропонуємо Вам декілька варіантів «особистих запрошень». Ними варто скористатися, коли Ви бажатимете показати, що гості Вам не байдужі, і водночаснаголосити, що день одруження є найголовнішою подією у Вашому житті.

Дорогі____________! Дозвольте запросити Вас на Найголовніше Свято всього нашого життя. Ми хочемо поєднати наші долі і наші серця ________ (дата), і нам було б дуже приємно, якщо Ви будете свідками цієї події і розділите з нами нашу радість. Свято відбудеться за адресою ________ о _____ годині.

***
Шановні (кохані мої, мої рідні)! (дата) у нашому житті відбудеться урочиста і знаменна подія – день нашого весілля. Серед тих, хто прийде на це важливе для нас свято, неповторне і незабутнє, і розділить з нами нашу радість, ми хотіли б бачити і Вас. (Ми раді бачити Вас як дорогих гостей на нашому весіллі). Свято відбудеться...

***
Дорогі ____________________________! Ми раді повідомити Вас про те, що ___ __________ ____ відбудеться урочисте свято, присвячене нашому одруженню. Ми від щирого серця бажаємо і просимо Вас провести цей незабутній у нашому житті день разом з нами. Одруження відбудеться за адресою: _______________________

***
Дорогі ___________________________! Ми будемо дуже раді бачити Вас на довгоочікуваному святі, присвяченому нашому вступу до сімейного союзу, який відбудеться за адресою: ________________________________. Із щирою повагою ___________________________.

***
У цей прекрасний день ми бажаємо віддати Богові славу за те, що Він створив, вів і зберігав нас один для одного. З великою радістю запрошуємо вас: Шановний(а)___________________ бути свідками нашого весілля. Чекаємо Вас на нашому святі!

***
Шановні ____________________________. Ми, ___________ і ___________, хочемо повідомити Вас про наш намір вступити в сумісне життя. Ми вдячні Господу за те, що Він привів нас один до одного і дав нам упевненість у Своїй волі. Ми повністю присвячуємо себе Господу, за його волею плануємо одружитися ___ __________ 200_ році в церкві ___________________. Просимо Вас розділити з нами це свято.

***
Шановний(а)_____________________, маємо честь запросити Вас на урочисту реєстрацію нашого шлюбу, яка відбудеться _______ року о ______ годині за адресою: ________________________. Будемо раді бачити Вас.


Тексти весільних запрошень зібрала Олександра Єнкало


08.12.2019              сьогодні 22, з початку місяця 741, всього 155441◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info