Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ДЕНЬ ДО ВЕСІЛЛЯЗавтра ви будете сяяти, купатися у щасті і коханні, завтра – день вашого весілля. А сьогодні… Що ви робитимете сьогодні? «Пара молода» склала для наречених список справ передвесільного дня з п’яти «можна» і п’яти «не можна».

НЕ МОЖНА:

 
1. Розпитувати про обітниці і сюрпризи. Залиште десерт на відведений для нього час. Сюрпризи на те й сюрпризи, що вони мають бути несподіваними. А справжні емоції від зворушливих слів коханої людини під час церемонії не замінить жодна, навіть дуже майстерна, акторська гра.

2. Влаштовувати парубоцьку і дівич-вечірку. Про холостяцькі гулянки у переддень весілля ходять анекдоти і складають легенди. Ви ж не хочете стати їхніми персонажами?

3. Змінювати перший танець. Не додавайте нові па, не змінюйте кінцівку, і заради всього святого – не підбирайте нову музику. Ваш танець буде чудовим, повірте, якщо ви танцюватиме те, що так чемно вивчали впродовж останнього місяця. Інакше ви знову ж таки станете персонажами, на цей раз – «ютьюбу»…

4. Випробовувати нові косметичні засоби. Краще перевірене старе, ніж нове, яким би дорогим і люкс-класовим воно не було. Ви не можете бути впевнені на 100 відсотків, що свіжорозпакований тюбик крему, з яким ваша шкіра іще не мала контакту, не викличе ніяких алергічних реакцій.
 
5. З’ясовувати відносини. Ну дізнаєтеся ви, що тоді на першому курсі він цілувався таки із Гальою, а вона писала любовні смс-ки Петрові, і що вам це дасть? Хто старе згадає… Словом, головне, що сьогодні ви разом і кохаєте один одного, а завтра у вас буде неймовірний день вашого весілля!

МОЖНА:

1. Сходити на побачення. Один з одним, звичайно. Думка про те, що це ваше останнє побачення у статусі неодружених, зробить цю зустріч направду казковою і незабутньою. Та й розслабитися і відволіктися перед бурхливо-радісним днем вам не завадить.

2. Поринути у спогади. Згадайте день, коли ви вперше побачили один одного, поділіться тим, що ви тоді подумали, що відчували… Усі важливі моменти вашої історії кохання налаштують вас на романтику завтрашнього дня.

3. Повторити перший танець. Слушно зробити це у тому ж залі, що ви танцюватимете свій перший танець завтра: щоб звикнути до місця і почуватися вільно у відповідальну мить.
4. Зайнятися сексом. Часто у першу шлюбну ніч молодятам нестримно хочеться…. спати. Тож якщо ваші відносини вже давно не на стадії «поцілунків у щічку», зайнятися коханням можна сьогодні. А завтра, на фоні свіжих інтимних вражень, під час церемонії у ваших поглядах сяятиме особлива пристрасть.

5. Запитати «Чого ти чекаєш від нашого весілля?». Відповідаючи на це питання коханій половинці, кожен з вас зрештою зрозуміє, що головна цінність завтрашнього дня – це причина і зміст даного свята: ваше кохання і спільне рішення бути щасливими разом! А все решта – лише декорації…

Текст: Валерія Климчук, портал «Пара молода»
12.03.2013              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 4169◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info