Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

День сім’ї в очікуванні дитини – 20167 квітня у Тернополі відзначають не лише Благовіщення, але й особливе свято – День сім’ї в очікуванні дитини. Щороку Школа материнства Св. Анни проводить з цього приводу багато пізнавальних, натхненних і корисних заходів. В цьогорічній, п’ятій за рахунком, програмі – релаксаційні заняття для вагітних, дружні зустрічі, майстер-клас, фотозустрічі, лекції, заняття у жіночих консультаціях…

День сім’ї в очікуванні дитини – 2016
Вже п’ятий рік поспіль 7 квітня у Тернополі та області будемо відзначати День сім’ї в очікуванні дитини. Ми закликаємо боротися за народження і життя дітей, за щасливі сім’ї, за радісне та добре майбутнє. Господь настільки шанує свободу людини, що умалився до її розмірів і просив згоди, щоб поселитися в ній та народитись з неї. 

Співтворіння… яке велике слово, яке велике Диво. Новий день приносить у цей світ нову людину. Як важливо це цінувати та прийняти. Хто як не матусі та татусі в очікуванні, при надії та тримаючи маленьких діток на руках, можуть поділитись з нами цією радістю.
До святкування Дня сімї в очікування дитини – 2016 ми запрошуємо усіх, кому близька та важлива ця тема. І подружжя, які саме мають народити, і молоді пари, які лише мріють про малятко.

Програма заходів:

- Запрошуємо бажаючих до написання есе на тему: «В очікуванні дитини і в час зустрічі з Дивом»

- З 07.04 по 07.05 - запрошуємо від 7.15 до 7.30 щодня, у групу в ФБ «Молитва на світанку». В рамках групи не буде дискусій та обговорень. Лише ранкове розважання, молитва, подяка і похвала.

- 7 квітня: 
11.00 - виступ на УХ-радіо з темою: «Народження - це Диво», 
12.00 - релаксаційне заняття для вагітних «Серце в серці», психолог Людмила Богуцька, у  Школі щасливого материнства св. Анни, вул. Федьковича 16.
18.30 - тепла зустріч для матусь, татусів, журналістів та на тему: «Щастя народження» та майстер-клас і фото зустрічі для дітей у ДР Мамонт.

- Впродовж тижня - виступи на телебаченні, лекції та заняття в жіночих консультаціях міста.


Організатори дня сім'ї в очікуванні дитини: 
Проект ТБФ «Карітас» Школа щасливого материнства св. Анни, Департамент у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА, консультативний центр руху за життя «Колиска життя», сімейна порадня, ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», ГО « Гуманітарний фонд Берегиня», КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», Архикатедральний Собор УГКЦ, кращий тернопільський форум СІМЕЙКА.

За сприяння: 
затишної ДР «Мамонт», чудової фотостудії АртЛюкс (фотограф Юра Зелененький), креативного фотографа Ірини Федорович, цікавого дитячого магазину Апельсин, спортивний фітнес-клуб Еnergy.

За допомогою: 
УХ- радіо, радіо «Світанок», Обласної телерадіокомпанії, телеканалу ІНТБ, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», «20 хвилин», інтернет-видання Погляд, like.te.ua, інтернет-газета Доба, весільний портал Пара молода.
02.04.2016              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 1812◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info