Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Денис Чук - ведучий для душі і настроюЯ зроблю все для того, щоб втілити в життя ідеальне свято вашої мрії, яке ви будете згадувати із захватом. Дзвоніть, не соромтеся – порція нестримних веселощів гарантована

Адреса:
Івано-Франківськ

Телефон:
(050) 727-39-72

websiteвконтактеinstagramfacebook

Вас вітаю я, Денис Чук, професійний ведучий свят: весіль, корпоративів,  Днів Народження, а також багатьох інших веселих заходів. Пристрасть до створення людям свята відчув у собі з самого дитинства, а перший свій захід провів ще у школі. Тому обравши мене, ви отримаєте чарівного ведучого з відмінним почуттям гумору та приємним голосом. Поводжуся галантно, виглядаю стильно, та постійно перебуваю у стані закоханості у свою роботу. Тому докладаю максимум зусиль, щоб виконати її досконало. Напишу унікальний сценарій для вашого свята і проведу його на ура, створивши прекрасну атмосферу!

Якщо ви плануєте весілля, то я з радістю допоможу вам зробити це свято найромантичнішим та зворушливим, але разом з тим і веселим днем вашого життя. Досвід проведення весіль у мене вже більше п'яти років, протягом яких я успішно допомагав з'єднатися закоханим серцям. Крім того, я допоможу вам відзначити день Народження або ювілей, а також будь-яку іншу вечірку драйвово і запально. Гарантую, що ваші гості залишаться задоволені та отримають масу позитивних емоцій. На моєму рахунку – безліч сімейних та корпоративних заходів, теле та радіо проектів, різноманітних акцій, презентацій і концертів.

Я пишу сценарій під кожен захід індивідуально, тому в мене не буває двох однакових свят. Перш ніж провести весілля, корпоратив або будь-яку іншу вечірку, я стверджую з клієнтами програму, адже для мене важливо, щоб вона першочергово подобалася вам, щоб ви відчували себе комфортно. Однак пару сюрпризів я все одно вам піднесу під час самих веселощів. Не переймайтеся – вам сподобається! Адже я працюю для того, щоб ви могли культурно та весело відпочити.

Вартість моїх послуг досить доступна та відповідає якості роботи. Вона розраховується для кожного випадку індивідуально і залежить від того, яким ви бачите своє свято, і що вам для нього потрібно. Будь-який антураж, будь-які спецефекти та номери – будь-яка примха за ваші дуже прийнятні гроші. Пам'ятайте: гарний настрій та посмішки є цінними активами, тому в них має сенс вкладати гроші!

Стисло про свою діяльність: стати людиною-свято мріяв з раннього дитинства, і ця мрія збулася! Лауреат багатьох конкурсів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Працював на радіо та телебаченні. Досконало володію українською та російською мовами, а також мовою веселощів. В останні роки - професійний ведучий різноманітних заходів. Дарую людям радість та гарний настрій, заряджаю позитивом на довгий термін. Перевірте самі – і переконайтеся особисто!


Переваги співпраці зі мною:
• унікальність сценарію
• творчий підхід
• професіоналізм
• креативність
• досвід
• реалізація будь-якого вашого побажання
 

Потрібен класний ведучий заходу? Дзвоніть мені!

Ви отримаєте безтурботне свято під керівництвом справжнього професіонала з гарячим серцем, тверезим підходом до роботи, який володіє спритністю розуму та рук! У цьому вже переконалася безліч вдячних клієнтів, кількість яких невпинно зростає. 
Я зроблю все для того, щоб втілити в життя ідеальне свято вашої мрії, яке ви будете згадувати із захватом. Дзвоніть, не соромтеся –  порція нестримних веселощів гарантована, купа посмішок, емоцій та овацій ретельно упакована та чекає на вас, саме на вас!


Щиро Ваш, Денис Чук.

сьогодні 2, з початку місяця 12, всього 2444

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info