Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Деталь, що зводить чоловіка з розумуЩо одягати: колготки чи панчішки? Тут варто запитати чоловіка. А вже він вголос задоволено промуркоче «панчішки». Кому, як не йому, вирішувати, в чому буде вбрана кохана. Яка б не була мода та тенденції, все одно останній штрих за ним. Панчохи не зручні і не комфортні, зате подібні жертви гарно оцінюють чоловіки. А заради уваги сильних світу цього на що тільки не здатні жінки…

Деталь, що зводить чоловіка з розуму: чулки

Панчішки створюють стиль жінки, вони приховують зовсім невеличкі дефекти, змінюють у кращий бік форму ніг, надають гарного кольору шкірі. Цей аксесуар додає впевненості слабкій статі. Панчішки вдягають вольові, активні та вишукані пані. На початку ХХ століття відбувся справжнісінький фурор у моді панчішок. Тоді вважалося естетично правильно вдягати темні та білі панчохи. З часом ніжки відкривались все більше і більше, на них звертали увагу, а отже мода змінювалась: з’явились ажурні, мереживні та в «сіточку» панчішки. Правда взимку жінки дбали про себе, що не скажеш сьогодні. Вони одягали чорні шерстяні панчохи.
 

Класичні панчішки або відомі кожній пані як прозорі.

Вони підкреслюють жіночність та надають елегантності, вишуканості. Їх одягають разом з поясом, інакше вони триматися не будуть. Чоловіки прихильно ставляться до цих панчішок, тому що вони не вдягаються без поясу. Остання деталь – мабуть створена для очей коханого.

Мереживні або ті, від яких ніколи не відмовляться чоловіки.

Зараз їх здебільшого створюють з силіконовою гумкою. Вони самодостатні, пояс тут ні до чого. Хоча не буду приховувати, що інколи стаються випадки падіння панчішок. Тому, якщо тобі до вподоби саме такий вид, завжди носи у своїй делікатній сумці колготки про всяк випадок. Мереживні панчохи приємні для шкіри. Вдягаючи їх, жінка насолоджується комфортом і час від часу гладить свої ніжки. А як пані любить, коли коханий чоловік проводить цю захоплюючу процедуру замість неї.

Панчішки «сітка».

Вбирають, коли закортіло відтінити структуру ніжок.

Панчохи зі швом.

На прозорих панчішках, особливо тоненьких, створюють шов, який підкреслює їх присутність на ніжках. А що може буде краще, ніж натяк на наявність прекрасного.

Чорні панчохи.

Вони уособлюються з чорною пантерою. Взагалі чорний колір любить холодна та самовпевнена жінка, яка маніпулює чоловіками. Бо кожна пані знає, що байдужість – завжди гарний метод досягнення уваги коханого. Від чорних панчіх чоловіки божеволіють, в тих деталях справжній секрет. Вони, огортаючи ніжку пані, заворожують весь світ.

В солодких снах
Наснились панчохи – доведеться перебувати у компанії не зовсім путніх друзів.
Побачили зношені чи порвані панчохи – казатимуть про твою легковажність.
У сні спостерігали на собі елегантні панчішки – багато уваги від чоловіків.

Суворі правила
  • Ти – вольова жінка, знаєш собі ціну, працює у великій компанії або власниця бізнесу, тоді одягай тілесні панчохи. Май на увазі, що спека – не виправдання.
  • Ажурні панчохи та зі швом дозволяється носити ввечері.
  • У сукні з високим розрізом панчохи виглядатимуть вульгарно.
  • Панчішки мають бути світлішими за взуття.

Помилки, що варто виправити
  • Одягають панчішки вкрай рідко: на своє весілля, свята і, коли вже випросив чоловік.
  • Приділяють увагу тісним та приталеним штанам, забуваючи про свою жіночність та кохану людину.
  • Колготки замість панчішок.
  • Якщо і наважилися носити панчішки, то ті, що обліплені візерунками, сіткою або ажурні. Вони не додають плюса для жінки, адже виглядають грубо та зовсім не підкреслюють жіночність.
  • Тільки у 25 починають цікавитись панчохами.
  • В холодну пору продовжують носити панчішки, наражаючи себе на переохолодження. Якщо у тебе є машина, гарний офіс, де завжди тепло, то вдягати панчохи можна і взимку. Коли ні, ти добираєшся громадським транспортом, тоді навіщо ризикувати.

Сексуальність та еротичні фантазії чоловіків

Безсумнівно, кожен чоловік мріє про пантеру в панчішках, в поясі з підв’язками та у вишуканому ліфі. Шукати загадки – це фантастично, коли він зауважує прозорий капрон, йому кортить довідатись, а що вище ніжки. Якщо чоловіку не вдається, у нього ще більший запал, він згорає від бажання дізнатись. Так, гратись з ним вартує, бо так стосунки не набувають одноманітності. Вдягай та знімай панчішки на його очах, до того ж роби це повільно, погладжуючи ніжки, потім підійди до дзеркала та роздивляйся себе кохану. Щоправда довго тобі не доведеться самотньо видивлятись своє відображення, бо його терпіння не вічне, він просто несамовито схопиться з місця та пристрасно кохатиме тебе, кожну твою клітинку. Привчай милого до крамниць, де продають панчішки. Хай він з місця покупки починає фантазувати, а ти допоможи йому. В торговому центрі є інші магазини, де можна придбати одяг, або сказано по-жіночому «поміряти». Затягни за ручку коханого у примірочну та примусь одягнути новенькі панчішки на твої ніжні ніжки. Він не відмовиться від подібної пропозиції, а ще – це екстримально та просто класно. Далі не варто розходитись та розбігатись у своїх справах. Продовжуй його шокувати. Попроси милого купити тобі кавусі у затишному кафе. Сядь до нього якомога ближче та тихим голосочком дай зрозуміти, що ти не проти, щоб він спробував якість панчішок. Продовжуй гру у кінотеатрі на місцях закоханих. Останні штрихи за тобою…

Автор: Ірина Новоставська, спеціально для порталу Пара молода
 
03.11.2009              сьогодні 2, з початку місяця 27, всього 8852◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info