Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ДІТИ НА ВЕСІЛЛІ: як бути з найменшими гостями?Сьогодні деякі наречені сміливо вписують у запрошенні – «no kids». А інші дозволяють брати із собою навіть немовлят у візочках та залучають до весільної церемонії дошкільнят. Якщо вам більше імпонує другий варіант, то наступні поради та думка експерта стануть у нагоді.

ДІТИ НА ВЕСІЛЛІ: як бути з найменшими гостями?

Як задіяти дітей у весільній церемонії?

Діти від семи років можуть стати помічниками. Доручіть їм нести шлейф нареченої, подушечки із обручками та посипати шлях молодих пелюстками або конфеті. Таким чином, вони відчуватимуть себе частиною свята. Для цього найкраще обрати діток одного зросту та одягти у кольорах вашого свята. 

Чим зайняти дітей на весіллі?

Запрошуйте дітей приблизно однакого віку, оскільки разом їм буде цікавіше. Дворічні малюки скоріш за все будуть поруч із мамою, тому орієнтуйтесь на дітей від 3-х років. В окремій кімнаті для них організуйте ігрову зону. Принесіть фломастери, розмальовки та ноутбук з мультиками або ж замовте послугу «ігрова кімната на виїзд». Няня або аніматор – зроблять відпочинок дітей ще цікавішим. 

Також, якщо хтось із запрошених дітей має талант (до прикладу, гарно співає),  то може підготувати для вас привітання. Зазвичай, такі виступи дуже розчулюють присутніх.

ДІТИ НА ВЕСІЛЛІ: як бути з найменшими гостями?

Діти на весіллі – це особливі гості 

Потреби дітей відрізняються від дорослих. Також потрібно знати, де найкраще їх посадити та чим нагодувати. Усе це і не тільки ми розпитаємо у нашого експерта – керівника студії Івент дизайну «Шампань» Уляни Якимів. 

Ім’я дитини, згідно етикету, потрібно вписувати у запрошенні?

Імена дітей вписують дуже рідко. Проте, якщо ви впишете у запрошення ім’я дитини – батькам буде приємно. 

А є якісь обмеження щодо віку дітей, яких краще не запрошувати на весілля?

На весілля краще не запрошувати грудних дітей. Адже у них суворий режим та вони втомляться від постійної уваги і почнуть капризувати. Після дев’ятої години, коли почнуться активні розваги, краще відвезти дітей відпочивати. 

ДІТИ НА ВЕСІЛЛІ: як бути з найменшими гостями?

Як правильно розсадити сім’ї із дітьми? 

Посадіть таку родину поруч із виходом. Щоб їм не доводилось пробиратись крізь усіх гостей, коли дитині потрібно вийти у туалет або ж провітритись на вулицю. А ще краще не саджайте біля музикантів. Від гучної та безперервної музики діти дуже швидко втомлюються і це впливає на їхній настрій. 

А як щодо їжі? 

Попередньо це питання обговоріть із батьками. Попитайте, що їдять їхні дітки. Врахуйте це під час складання меню. Дуже часто в ресторанах є спеціальне дитяче меню.

Чи варто запрошувати дітей на урочисті події?

Постарайтесь не запрошувати на вінчання чи виїзну церемонію дуже маленьких дітей. Тривалі обряди їх втомлюють, і вони можуть розплакатися у найбільш недоречний момент, коли, наприклад, наречені говорять обітниці.

І на останок, яка ваша головна порада для молодих, які таки хочуть запросити на своє весілля дітей?

Для дітей наречена – це принцеса із казки. Приділіть їм трохи часу. І цей день вони запам’ятають на усе життя. 

Текст: Ірина Кунинець, весільний портал «Пара молода»
22.03.2018              сьогодні 2, з початку місяця 28, всього 2214◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info