Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Дівич-вечір у рожевомуНаближається день вашого весілля… Ви, приємно втомлені останніми приготуваннями, як правило, зовсім не встигаєте провести час із найближчими друзями. А так хочеться перед весіллям востаннє поділитись дівочими секретами, танцювати з подругами всю ніч у ритмі диско, востаннє відчути себе безтурботною юнкою. Щоб попрощатись з дівоцтвом подруги влаштовують для нареченої дівич-вечір. У кожного свій стиль та спосіб його проведення.


Орислава Христофорова свою вечірку відсвяткувала в рожевому стилі.
- Рожевий колір – це мій улюблений, тому я встановила відповідний дрес-код: кожна подруга повинна була обов’язково вдягтись на дівич-вечір у щось рожеве. Коли дівчата прийшли до мене в гості, на порозі квартири я зробила їм невеличку посвяту. Тримаючи руку на серці, вони повторювали клятву, яку я їм зачитувала, після того – випивали «чудодійний напій». А а в кінці посвяти я залишала на щоці кожної “цьомчик” рожевого кольору: це була наша “мітка” впродовж дівочого вечора.


​Проте на цьому оригінальні ідеї не вичерпались. Вже під час святкування дівич-вечора дівчата проводили для нареченої цікаві конкурси, після яких дарували подарунки. Подруги, немов поринули назад у дитинство: безтурботні усмішки, ігри, цікаві спогади. Та це було ще не все.

- Коли ми почали спускатись на вулицю, дівчата зав’язали мені очі. А потім… Це було дещо казкове… Вже на вулиці дівчата знімають пов’язку, а там – автобус, заповнений рожевими повітряними кульками (їх там було понад 200). Мало того, від під’їзду до маршрутки я ішла немов справжня знаменитість – червоною доріжкою.

Далі була вечірка в одному з тернопільських клубів. Дівчат не можливо було не помітити: життєрадісні, щасливі. Всю ніч MC дарував їм лише позитивні жарти, проте для них цей день і без того був радісним, таким, що запам’ятається.

- Дівич-вечір став суцільним сюрпризом. Я не очікувала від своїх подруг такого грандіозного свята. Вони в мене просто молодці, такі подруги – мрія кожної дівчини!

Автор: Мальва ВОВА


13.09.2011              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 9732◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info