Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ВЕСІЛЬНИЙ РОЗПОРЯДНИКПро професію весільного розпорядника та чому його послуги – це радше «must have», ніж «було б непогано».

Ви готуєтесь до весілля і вже відчули на собі увесь тягар організації цього свята? Свята, про яке ви мріяли все життя, яке вимальовували в своїй уяві з самого дитинства, яке має бути вираженням ваших мрій та себе самої.


Як правило, у наречених губляться думки: не знаєш, з чого почати, до кого першого звернутись, який ресторан кращий, коли треба замовити торт, чи встигнуть зробити запрошення, скільки завдатку треба залишити фотографу тощо. Втома – от що починає відчувати наречена з її батьками після двох тижнів активної підготовки. І дедалі частіше від нареченої лунають фрази: «пережити б це весілля», «скоріш би воно минуло», «залишилось лише провести весілля і забути про нього». І це все про ваш найщасливіший день?

Правда, зовсім неромантично? Думаю, не такою ви собі уявляли підготовку до весілля.
І напевно, найбільша проблема полягає у тому, що ви ніколи раніше не займались організацією весіль. Весілля – подія, яка трапляється у житті дівчини один і єдиний раз. Як багато людей помиляється з першої спроби? Ви ж не хочете, щоб організація вашого весілля була помилковою?


Крім того, завжди приємно мати поряд з собою людину, яка не лише професіонал у своїй справі, а яка щиро опікується вашим святом. Це позбавляє вас головного болю – ви не будете мучитись всіма організаційними питаннями. Проблеми буде вирішувати інша людина! Розпорядник бере на себе усю відповідальність, присвячує весь свій час вам. Завдяки організатору ви оминете усі підводні камені, отримаєте найбільш лояльних підрядників та насолоду. Адже правда – ви будете насолоджуватися організацією весілля, займатись тим, що буде цікаво: підбиратимете кольорову гаму, стрічки та колір шрифту, квіти, гортати приклади букетів, затверджувати чи ні кандидатів.

Чи не такою ви уявляли підготовку до весілля?

Текст: Ліза Суділковська, директор весільного агентства KAZKOVO


06.08.2012              сьогодні 2, з початку місяця 15, всього 4855◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info