Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Для нашого кохання – холод не завада!Свого часу Сергій та Мар’яна були студентами одного вузу. У них склались чудові стосунки, зав’язалась справжня дружба. Мар’яна пригадує, що лише після знайомства із Сергієм повірила, що дружба між чоловіком і жінкою все ж існує! Але поступово стосунки почали виходити із фази дружби. Сергій наполегливо намагався скорити собі свою «подругу». Вона розчарувалась у своїй вірі в дружбу між представниками двох статей настільки, що почала віддалятись від Сергія. Та доля вирішила по-іншому: нехай вони не залишились друзями, але створили гарну пару.

Мар'яна та Сергій. Весільна фотозйомка«Він – людина несподівана, дуже настирливий. Він міг прийти до мене в восьмій ранку щоб просто привітатись! Його не турбувало те, що можуть подумати мої батьки чи я сама! А нещодавно мені стало відомо, що в наші «дружні» часи, коли ми йшли на дискотеку, він завжди проводив мене додому. Я тоді про це навіть не здогадувалась, а він йшов слідом, щоб пересвідчитись, що в мене по дорозі не виникне ніяких проблем!»

Їхнє кохання пережило чимало випробувань, зокрема – поїздку Сергія за кордон. Та все ж фінал був радісним та доволі ефектним: 19 липня цього року закохані побрались. Передувало цьому вельми романтичне освідчення у День святого Валентина.

Сергій розповідає, що планував освідчитись Мар’яні на Острівцю закоханих. Та кохана була у короткій спокусливій міні-спідниці і … дуже змерзла. Тому пожалів її і не тягнув уже до озера, як готувався, а освідчився прямо на Театральній площі. Мар’яна була здивована і зовсім не ображена, що все відбулось спонтанно і без квітів, які чекали її на Острівку закоханих.

З того дня і почалась підготовка до весілля. Готуючись до цього визначного дня, користувались інформацією порталу «Пара молода», і саме завдяки йому їхнє весілля вдалось бездоганно спланованим.

Сукня нареченої була пошита на замовлення у весільному салоні «Світлана». Весілля святкували у ресторані «Тропік», гостей розважали гурт «Амедія», тамадував відомий тернопільський тамада Андрій Голда. Оформлення залу замовили у салоні «Ідеал», і залишилися в захопленні від всього, що запропонував цей салон. Фотографували цю подію «MONRO Photography».

За словами молодят, весілля пройшло дуже весело! «А секрет у тому, – каже Мар’яна, - що ми робили все для себе, а не гадали – «що про нас подумають? Чи сподобається усе нашим гостям?» Ми мали пів року на підготовку до весілля, тому все добре продумали. Навіть перший наш танець був постановочним! Правду кажуть – ніхто тебе не розвеселить і не змусить розважатись, якщо ти сам цього не захочеш»!

Тому Сергій та Мар’яна радять усім парам починати підготовку до весілля заздалегідь, і тоді ваше весілля буде найкращим!
 
25.02.2010              сьогодні 2, з початку місяця 25, всього 6803◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info