Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Для тих, хто хоче врятувати весільний бюджетПодивімося правді у вічі – планувати весілля у нестабільний час складно. Офіційний курс гривні до долара зріс більш ніж у 2 рази.
Ви, звісно, хвилюєтеся чи вірно обрали ресторан, чи, наприклад,  погода не приготує якогось сюрпризу… Проте, найбільше тривожить питання матеріальне. 

Для тих, хто хоче врятувати весільний бюджет
 
Як спланувати весільний бюджет та не втратити кошти тоді, коли на стабільний валютний курс розраховувати неможливо?
Підготовка до весілля триває в середньому близько року. Крім усіх приємних та романтичних клопотів, це - замовлення певних послуг. Серед основних  – розпис, вінчання, ресторан, фото- та відеозйомка, декор, макіяж, весільне вбрання, кортеж і перелік цей ще не остаточний.  За усе це ви розраховуєтеся одразу  або ж залишаєте завдаток. Шукаючи вигідні пропозиції та якісні послуги, часто забуваєте про гарантії, які могли б зберегти ваші гроші та нерви. 

Усні домовленості чи юридичні гарантії?
Кілька фактів, над  якими ви, можливо, не роздумували раніше:
  • Усні домовленості про певну послугу не мають чіткості та можуть змінюватися без вашого відома. 
  • Усні домовленості не фіксують вимог молодят. 
  • Усні домовленості не дають жодних юридичних гарантій, відтак, витративши гроші, ви не зможете нічого довести. 
Чи готові ви віддати зовсім немаленьку суму за весільні послуги, не уклавши письмового договору із печатками та підписами? Молодята як клієнти в праві вимагати повної юридичної захищеності свого замовлення. Особливо гостро це питання звучить сьогодні, адже гривня стабільно залишається нестабільною. 

Чи захищає договір вас та ваші гроші?
«Оформленні відносин між сторонами в письмовій формі та укладення при цьому договору про надання тих чи інших послуг, це, перш за все, забезпечення прав  клієнта  та гарантована відповідальність виконавця за належне виконання своїх зобрв’язань, - пояснює відомий у Тернополі адвокат Микола Гонта. Договір є юридичним документом, тобто права та гроші молодят захищає закон.  

Чому варто укладати договір на весільні послуги?
Саме у договорі ви можете максимально докладно розписати що ж передбачає та чи інша послуга. Наприклад, кількість годин роботи фотографа, відеографа чи ведучого весілля, обсяг матеріалів та сценарій. Молодята чітко фіксують, що вони повинні отримати у результаті співпраці і, увага (!) – як діяти, коли умови договору порушені. 

Якщо ви хочете  врятувати свій весільний бюджет у цей нестабільний час – не соромтеся, вимагайте, аби вас захищав закон. 

Автор: Катерина Швець
06.01.2015              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 2688◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info