ІІІ Міжнародний Форум Івент індустрії EIF2020
 

Що таке Академія наречених? І чим ця подія відрізняється від інших заходів для майбутніх молодят? Найважливіше: у нас буде більше практики, ніж теорії! Весільне вбрання давніх галичан вивчає дослідниця народного одягу Уляна Явна. За її словами, в Україні часто, в селах пари обирали свій традиційний святковий одяг. 20-22.02.2020 у Львові відбудеться ІІІ Міжнародний Форум Івент Індустрії - найбільша галузева конференція України!
Перше своє весілля я провела у 7 класі — заміж виходила донька директорки школи, де я навчалася. Це був дуже страшний екстрим, тому що: тоді не було Iнтернету; всі конкурси я вигадувала сама...Святкову атмосферу творять не тільки музика та гірлянди. Найперше це – підготовка подарунків. Дуже приємний процес. Звісно, якщо ти добре знаєш, що подарувати. Інакше ризикуєш перетворити вибір сюрпризу для близької людини у виснажливий марафон. Весілля — неординарна подія, мусить закарбуватися в пам’яті. Виїзна церемонія дозволяє зробити її унікальною та втілити сміливі ідеї. Наречені все частіше обирають реєстрацію шлюбу й обряди на виїзді. Пара Молода підготувала для тебе декілька відповідних текстів.
Весільні послуги
Крута новинка у Тернополі! Селфі дзеркало, яке збереже найцікавіші моменти вашого свята. Оренда - 067 96 55 003Музичний гурт"Paradise Music"-це незабутні емоції.Професійні музиканти з великим досвідом роботи та різноманітним репертуаром!Гарантуємо вам індивідуальний підхід до вашого свя'та!Весільна відеозйомка та фотозйомка. Наш успіх у ваших посмішках!
Популярні сторінки
Ресторан на 180 осіб. Європейська кухня. Організація весіль, корпоративів, дитячих свят.Ексклюзивний лімузин Excalibur Lincoln Town Car білого кольору. Довжина лімузина - 9,5 метрів;
Кількість пасажирів - 8+1;
Салон - світло-бежева шкіра.
"ТОП 15" кращих барменів України!!! Складні трюки,сучасно, креативно... Музично! Коктейль бар

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info