Ресторан Geneva (Женева) Ресторан Женева Ресторан Pallada (Палада)


 

ДністерPremier Hotel Dnister знаходиться в центрі міста, біля старовинного парку. До Ваших послуг 2 розкішні зали на 70 та 180 осіб для організації весілля. Ми пропонуємо адекватні ціни та бездоганний сервіс

Адреса:
Львів, вул. Матейка, 6

Телефон:
(032) 297-43-63

websitefacebookinstagram

Premier Hotel Dnister розташований у історичному центрі Львова, на пагорбі, що межує з парком ім. І. Франка – найстарішим міським парком України.

Premier Hotel Dnister готовий розділити з Вами радість та турботи проведення будь-якого святкування. Ваша урочиста подія стане незабутньою та вишуканою, якщо для проведення весілля Ви оберете один зі залів ресторану Premier Hotel Dnister.

Зал «Львівський» вміщає до 70 осіб. Елегантний інтер'єр повною мірою відобразить урочистість події. Якщо Ви очікуєте більшу кількість гостей (до 180 осіб), гостинно запрошуємо відсвяткувати Вашу урочисту подію в Центральному залі ресторану.

Ми врахуємо всі Ваші побажання, допоможемо прикрасити зали весільним декором, а наші майстри-кондитери приготують весільний торт, короваї та різноманітну святкову випічку.

Подарунком від Premier Hotel Dnister для молодят стане перша шлюбна ніч у одному з кращих номерів.

В Premier Hotel Dnister ми завжди зберігаємо теплу атмосферу і гостинність Львова, тому в нас Ви отримаєте лише позитивні емоції!

сьогодні 1, з початку місяця 46, всього 5299

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info