Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ НА ВЕСІЛЬНОМУ ФОТОЯкі ж вони зворушливі і чарівні у цих фраках, метеликах та віночках! Чотирилапі друзі наречених у наступному фотоогляді для гарного настрою та натхнення, якщо ви якраз підбираєте весільний наряд для своїх домашніх улюбленців.

Як казав А.Сент-Екзюпері, ми відповідальні за тих, кого приручили. А ті, кого ми приручили, часто відповідальні за наш настрій. І у день весілля – особливо. Яка б тваринка не жила з вами під одним дахом (кіт, собака, папуга, черепаха чи крихітний хом'ячок), маленьку роль на своєму святі цьому особливому «члену сім’ї» ви можете довірити.


Вони гарно і цікаво дивляться у кадрі, за умови дотримання дрес-коду підкреслюють стиль весілля і, як завжди, допомагають вам, своїм господарям, психологічно розвантажитись… А деякі наречені настільки довіряють своїм підопічним, що навіть доручають їм такі почесні місії як піднесення каблучок та урочиста хода на церемонії поряд із flower-дівчатками. Якщо чесно, це не завжди гарна ідея. Бо домашні улюбленці у відповідальну мить можуть почати смикати за рукав нареченого, захотіти виспатися на шлейфі нареченої, покачатися у новенькому фраці по траві… Але, зрештою, весільне фото-, відео від подібних витівок братів наших менших стає лише кращим: живим, щирим і, по-домашньому, добрим.


Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
 


19.07.2013              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 5407◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info