Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Довершений образ нареченої: весільний дизайн нігтівДовершений образ нареченої: весільний дизайн нігтів

Весілля – настільки чарівне свято, що хочеться назавжди закарбувати в пам’яті кожну мить цієї урочистості та подбати про те, щоб головні особи цієї події вигляділи бездоганно. Завершеності образу молодої може надати весільний дизайн нігтів, про який треба потурбуватися заздалегідь.

Довершений образ нареченої: весільний дизайн нігтів

Декілька слів про мистецтво нейл-арту

Щоби нігті людини були акуратними, доглянутими та красивими, треба користуватися послугами професіоналів з нейл-арту – вони знають, як добитися такого результату, і мають необхідні для цього препарати та інструментарій. Таких існує безліч – це прості, звичайні, акрилові лаки, гель-лаки (такі як пнб) та інші, палітри, декор для нігтів, спеціальні пензлики, голочки, та палички, пилки манікюрні, ножиці, кусачки для видалення кутикул, ультрафіолетові або LED-лампи для підсушування нігтів після обробки лаком. Майстрині вправно орудують ними, бо їх цьому вчили. Ще й до того вони мають достатній досвід, рівень кваліфікації, вмінь та навичок, а також неабияку долю креативу, і всім цим вдало користуються, бо відчувають себе в процесі роботи майже творцями. І воно дійсно так, тому що з-під їхніх вправних рук виходять справжні витвори мистецтва.

Майстрині нейл-арту добре розуміються також на тому, кому і в якому випадку який колір потрібно на нігті наносити. Оскільки сучасна молодь полюбляє яскраві насичені кольори, вони більше користуються при роботі з її представниками лаком наоми. Він має багату палітру кольорів, до того ж довго зберігає свій незмінний вид, не дає сколів та не облущується. Інша справа, коли мова заходить про виняткові ситуації. Такі, наприклад, як весілля. Тут яскраві кричущі кольори будуть недоречні, тому весільному дизайну нігтів молодої пари приділяється особлива увага, але детальніше про це – далі.

Деякі нюанси весільного нейл-арту

Всім відомо, що молодятам на весіллі приділяється найбільша увага: гості уважно роздивляються їхнє вбрання, зачіски, цікавляться найменшими дрібничками. Неодмінно спостерігають і за їхніми руками, на яких уже красуються гарні каблучки на знак подружньої вірності та любові. Тому треба, щоби вони були в повному порядку. А це можливо лише за допомогою майстрів нейл-арту. Руки молодого також потребують манікюру. Не обов’язково при цьому наносити на нігті спецпокриття, хіба що прозорий лак, та головне, щоб вони були акуратними та доглянутими.

Що ж стосується нареченої, тут зовсім інша справа: в ній повинно все бути особливо прекрасним, тому подбати про красу своїх рук та нігтів молодій треба заздалегідь. Ліпше за все треба користуватися при цьому лаком май нейл. Він має відмінну якість, швидко сохне, довго зберігає свій первинний вид, не робить нігтики занадто важкими, та й при нанесенні не потребує ніяких перерв та відпочинку. Фахівці це дуже добре знають. Вони також декорують нігті нареченої художнім розписом, стразами, блискітками, мереживом, сухоцвітами. Головне – весільний дизайн нігтів повинен бути витонченим і гармонійним, підкреслювати і доповнювати її образ, відповідати єдиному стилю весільного вбрання та зачіски.

19.06.2017              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 12411◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info