Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Другому сезону нашумілого серіалу «Бріджертони» - бути!Неймовірна та радісна новина вийшла для фанатів серіалу «Бріджертони». Днями його виробники зробили заяву про старт зйомок другого сезону і цим самим розвіяли всі чутки стосовно його продовження. Продакшин пояснює таке рішення неймовірно високими рейтингами серіалу. Так, за місяць після першого релізу, серіал вже переглянули більше 63 мільйонів користувачів по всьому світу.

Другому сезону нашумілого серіалу «Бріджертони» - бути!
 
«Готуйтеся до іншого світового сезону! @Bridgerton повернеться у другому сезоні!» - повідомили на своїй Instagram-сторінці розробники серіалу «Бріджертони».

До речі, новину про другий сезон серіалу розробники подали в інтригуючий та оригінальний спосіб - у формі листа від імені леді Уістлдаун. Це ніби-то вона повідомляє, що команда повернеться до зйомок вже весною цього року.

«Вищий світ гуде від останніх пліток, і тому для мене велика честь повідомити вам: «Бріджертони» офіційно повертаються у другий сезон. Я дуже сподіваюся, що ви запаслися бутилочкою ратафії для цього чудового випадку», - говориться у листі.


 
У трейлері анонсується, що головним героєм у другому сезоні стане Ентоні Бріджертон. Якщо слідувати сюжету книги автора Джулії Куїн, то новий сезон повинен розказувати про його весілля та проблеми з нареченою, яка норовить зірвати подію. Попередньо, роль Энтоні грає актор Джонатан Бэйл, який вже з‘являвся першому сезоні.

Цікаво, а ви вже бачили цей серіал? Діліться враженнями у коментарях)

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
25.01.2021              сьогодні 2, з початку місяця 3, всього 132◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info