Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Вперше дружина футболіста Олександра Зінченка відверто розповіла про нюанси їхнього весілляВчора, на  телеканалі «1+1», вийшов перший святковий випуск програми «Світське життя». І спеціально на нього, прямо із Великобританії, прилетіла дружина захисника «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка, телеведуча Влада Зінченко. В інтерв’ю із Катею Осадчею вона розповіла усі деталі їхнього гучного весілля.

Вперше дружина футболіста Олександра Зінченка відверто розповіла про нюанси їхнього весілля
 
Так, за словами Влади, через карантинні обмеження їхня дата весілля змінювалася тричі. Хвилювалися молодята і через погоду:
  • Є така прикмета, що добре, коли у день весілля йде дощ. Я дуже переймалася, із цього приводу. І знаєте, з самого ранку ніщо не віщувало дощу, але тільки я вийшла на церемонію - почався приємний, легкий дощик, - пригадує Влада. - І тільки церемонія завершилася, відразу і дощик зник.

Поцікавилася Катя Осадча, чи вірила наречена у  так звані забобони. Втім, футбольна ведуча зауважила, що то не про неї. Навіть вночі перед весіллям вони з Олександром разом спали на одному ліжку (за народними прикметами цього не варто робити - прим. Автора). 
На весіллі для гостей виступало чимало відомих зірок, зокрема це MONATIK, Віра Брєжнєва, Дан Балан. За словами Влади, такий підбір був у першу чергу зумовлений музичним вподобанням її та чоловіка, хоча знали, що сподобається репертуар і гостям.

Наречений під час весілля мав всього один образ, костюм від Dolce & Gabbana. Ви ж змінили дві сукні. Чи все було добре з образом нареченої і чи не виникало під час підготовки ніяких нюансів? І чи було комфортно?
 


 
По дівчачому зізнаюся, так у мене було дві сукні і ні в одній мені не було комфортно. Це був фасон «Рибка», а він, як Ви знаєте, не дозволяє зробити зайвий ковток води чи з‘їсти зайву ложку салату. Саме тому приходилося весь час втягувати живіт. А перша сукня мала важкий довгий шлейф, тому тут і коментувати немає сенсу.

Поцікавилася Катя Осадча і традиціями. Точніше - чи має футбольне весілля якісь свої особливості/сталі традиції? 
Нам наша церемоніймейстер подарувала футбольний м‘яч. Де ми кожного року на річницю, на білому квадратику, будемо писати одне одному побажання та привітання, - зізналася дружина Олександра Зінченка.

Під кінець інтерв‘ю Влада зізналася Каті Осадчій, що у планах молодята тримають ще й відпочинок - романтичну поїздку на Багами. Однак, то вже станеться десь у 2021-му.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
Джерело: відео «Світське життя»


27.12.2020              сьогодні 5, з початку місяця 21, всього 67◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info