Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Дует ведучих «Двоє»: «Коли однакові ведучі – це цікаво гостям»Вони все роблять удвох – працюють журналістами та тернопільському телеканалі ТV-4, практикують бойові мистецтва фрі-файт і джиу джитсу, створюють власні театральні перфоманси… А ще 22-річні сестри-близнята Світлана і Леся Наконечні ведуть весілля. Теж удвох, про що вони й говорили із онлайн-журналом PRO.te.ua…

Дует ведучих «Двоє»: Світлана і Леся Наконечні ведуть весілля
– Чи не втомлюєтеся розважати людей?
– Леся: Тамадувати важко, але цікаво. Якщо веселитися з чужими людьми так, як з рідними, не втомишся. Гості тоді йдуть на контакт. Буває часом, що самі не маємо настрою. Але добре, що нас двоє – підтримуємо одна одну.
– Світлана: Коли однакові ведучі – це цікаво гостям. Разом працюємо ефективніше, адже під час весілля дивимося за всім: настроєм молодих і гостей, реквізитом, музикою.

– Чим ще відрізняєтеся від інших ведучих?
– Світлана: На кожне весілля створюємо оригінальний сценарій. Залучаємо мімів, проводимо власні перфоманси. Кожна пара – індивідуальна. Звичайно,  ми маємо сталий каркас. Але наповнення вишукуємо разом із молодятами.
– Леся: Перед весіллям зустрічаємося з молодятами, щоб врахувати їхні бажання, вивчити  їх. Стараємося зрозуміти,  які вони люди. Дізнаємося, які між молодятами відносини, історію їхнього кохання, родину з обох сторін. Надзвичайно важливо знати найближчих родичів. Інколи даємо завдання братам, сестрам чи друзям молодят, щоб ті згадали історію із життя наречених.

– У чому труднощі вашої роботи? Що важко? Може взуття весь день носити, одяг, говорити, тощо?
– Світлана: Взуття – це ви влучно запитали. У буденному житті майже не ходимо на підборах.  Навіть на перше весілля брали з собою перевзуття. З часом помітили, що під час проведення свята ноги не болять. У чому тут секрет – не знаємо. Можливо, просто не думаєш про це, а може ноги звикають. Протягом вечора – на каблуках.
– Леся: Якщо на початку весілля до людей знайшли підхід, то після другого столу аудиторія дещо міняється. Нам приходиться вдвічі більше працювати, щоб втримати людську енергію.
Дует ведучих «Двоє»: Світлана і Леся Наконечні ведуть весілля
–  Як себе відновлюєте після весілля?
– Світлана: Після весілля у нас дуже хороший настрій. Не через те, що свято закінчилось і тим більше не через гроші. Просто таке враження, що ти виконала добру важливу місію. У пам’яті – щасливі люди, закохані погляди.  Морально ми себе не відновлюємо, тільки фізично. Довше спимо, протягом дня п’ємо зелений чай або воду, стараємось багато не їсти, адже організм збився і виснажився. Переїданням легко можна нашкодити.

– Чи зачіплялися до гарних ведучих п’яні гості? Як себе поводите? Бойові мистецтва помагають?
– Світлана: Ах, бойові мистецтва ще не застосовували у таких випадках. Лише показували як концертний номер на весіллі. А п’яні завжди чіпляються. Але з нами в команді наш звукооператор, який допомагає справитися не тільки з озвучкою, а й з надокучливими гостями. Правда, дуже тонко. З випившими треба вміти розмовляти. Обов’язково толерантно. Доводилось танцювати і співати з випившим татом нареченої. Вже й не пам’ятаю, що саме він мені говорив. Точно це не були якісь розборки, а  так – про життя, про весілля.

– А якщо з випившим побалакати  нетолерантно? Що буде? 
– Світлана: У всякому випадку – це весілля, трепетний момент для обох родин. Тому ні в якому разі не потрібно створювати скандал чи підвищувати тон. Це може зіпсувати свято.

– По тому, як себе поводять молодята, можна сказати як вони житимуть?
– Світлана: Як будуть жити – не знаємо. Але хто лідер – видно. Це помітно ще перед весіллям. У деяких пар активніша наречена: про все домовляється, переживає, все контролює. Але буває, що й наречений виконує ті функції.
– Леся: Від поведінки молодят багато залежить, як пройде саме весілля. Я б радила їм веселитись з гостями, танцювати і брати участь у конкурсах.

– Вас дивувала поведінка наречених або їхніх батьків?
– Світлана: Зазвичай, дивують батьки. Часто молодята мають інші погляди. Тому можуть виникати смішні ситуації.  Батьки на стороні традицій, а молодь – за щось нове і сучасне. Наприклад – на рахунок фати. Ми провели кілька весіль, де наречена вельона не одягала.  Фата – це символ невинності. А про яку невинність може йти річ, коли молодята розписалися кілька місяців тому і живуть разом?
– Леся: Молоді теж інтересні. Ще задовго до весілля наречена щаслива,  хоче  всього, а сама ще не знає – чого. Коли зустрічаємося вдруге,  вона вже повністю підготовлена і впевнено знає  що, де і як буде. А за день до весілля – міняється. Переймається брамою, пляцками і так далі. Натомість мала би розслабитися і отримати задоволення від величного торжества – свого весілля.

– Вам видно, наскільки пара любить одне одного або хтось любить більше, а хтось менше? 
– Леся: Як можна визначити рівень «сильно» чи  не сильно» любляться люди? Можу лише припустити, що не всі однаково висловлюють свої почуття. Одні – обнімаються, цілуються, так само емоційно вирішують і свої проблеми. А інші – скромніші.
Дует ведучих «Двоє»: Світлана і Леся Наконечні ведуть весілля
– Куди найдальше їздили на весілля?
– Леся: Наразі до Львова.

– Яке весілля у вашому досвіді було найменшим?
– Леся: Було 50 чоловік. Це – як вечірка. Тут зовсім інший формат свята. Зазвичай, маленькі весілля веселіші.

– Чому?
– Світлана: Де менше людей, там сама молодь, з однаковими інтересами, друзі або колеги молодих. Тому веселіше. Але буває по-різному. Весело може бути і  на великих весіллях.  Це залежить від наречених і гостей.

– Яке весілля було найекзотичнішим для вас?
– Світлана: Найекзотичнішим і найбільшим  весіллям було інтернаціональне. Відгуляли у ресторанному комплексі “Микулин Бровар”, що біля Тернополя. Кількості гостей не пам’ятаю. Наречена – українка, наречений – каталонець, а гості з різних країн Європи. Не всі  розуміли українську. Їх поведінка відрізнялась від українців.
– Леся: Європейці на весіллі розкутіші, простіші у виборі одягу. Практично всі дівчата без каблуків і сильного макіяжу. Коли українці ще сиділи за столами, допоки не винесуть останню страву, вони – випили трішки вина і пішли танцювати, фотографуватися. Добре, що нас двоє,  і ми, розділившись, працювали з кожною групою гостей.

– Чи самі  танцюєте з гостями?
– Світлана: Так, якщо в них є таке бажання. Це класно. Думаємо, занадто багато офіційності на весіллі не треба.

– Яким би ви хотіли бачити власне весілля?
– Леся: Ще не задумувалася про це. Єдине, що хочу, це мало гостей – тільки найближчі.
– Світлана: Буду керуватись спонтанними рішеннями, а не задумами наперед.

Автор: Наталя ЛАЗУКА
Джерело: http://pro.te.ua/
29.06.2016              сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 2287◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info