Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Дуже смілива наречена розповіла у день весілля все…Коли за кілька тижнів до весілля у студію Zinet зателефонувала наречена Христина і домовилася про зустріч – всі були заінтриговані. По телефону вона обмовилася, що дуже хоче підготувати коханому особливий сюрприз. Тоді ніхто ще навіть не здогадувався наскільки особливим він буде… 

Особливий сюрприз для коханого від нареченої Христини
Не кожна дівчина наважиться відверто розповісти про свої почуття коханому. Навіть пошепки, наодинці не так просто зізнатися, що заховано у глибині душу. Найдорожчим людям чомусь не завжди просто зізнатися у коханні. Проте наша Христина – дуже смілива дівчина.

Після зустрічі і обговорення ідеї перед знімальною командою виникли важливі питання для вирішення. Наприклад: як зробити скляний куб? як посадити у скляний куб людину? як розбити скляний куб з людиною всередині і не нанести їй ніяких пошкоджень (особливо, якщо ця людина – наречена і за кілька днів у неї весілля)? Як змайструвати факел, що горів би більше п’яти хвилин?.. 
Але навіть вирішення цих питань було нічим у порівнянні із завданням Христини – зробити усе можливе, аби її наречений нічогісінько не дізнався про підготовку ролика-сюрпризу. Відверто кажучи, ми навіть не здогадуємося, як Христині вдалося не викликати ніяких підозр у коханому, адже по телефону вона обіцяла комусь знайти дерев’яний човен, мало не щодня з невідомих причин кудись від’їздила… Гадаємо, особливо непросто було пояснити нічні зйомки :)


Уся наша знімальна команда досі у захваті від сміливості Христини. Від ідеї і її втілення аж до презентації ролика у весільний день ми перебували в стані хвилюючого очікування, адже це – відверта сповідь нареченої, відзнята в екстремальних умовах. Що ж саме сказала Христина коханому – дивіться у ролику.
17.08.2016              сьогодні 1, з початку місяця 6, всього 2595◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info