Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

DJ на святоТанці - це найкраща частина на весіллі. Причому танцювати любить як молодь, так і люди старшого віку. Різний вік гостей потрібно брати до уваги при складанні музичної програми весілля.


Ціна від: 5500 грн.

Телефон:
(050) 585-77-82
(097) 481-13-58

websiteinstagram

Музика на весілля для танців

Танці - це найкраща частина на весіллі. Причому танцювати любить як молодь, так і люди старшого віку. Різний вік гостей потрібно брати до уваги при складанні музичної програми весілля.

Музика на свято фонова

Фонова музика - це та, яка грає під час застілля. Головні правила для фонової музики: неголосна, ненав'язлива, позитивна. В якості фонової музики можуть бути використані модні не дуже динамічні хіти або класика. Фонова музика розбавляє брязкіт посуду і приглушує розмови гостей. Її завдання - заповнити тишу залу, особливо, якщо немає тамади. З цим завданням може впоратися тільки досвідчений діджей. Тому що, музика, яка звучить на фоні, не повинна дратувати гостей, а навпаки, радувати.

Як вибрати музику на весілля?

Ціна музики на весілля - зовсім не головний критерій вибору музичного супроводу. В першу чергу, потрібно звертати увагу на якість звуку. Ні барвистість костюма діджея, ні його епатажність не є показниками.сьогодні 3, з початку місяця 11, всього 1373

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info