Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Metanoia Show - Дивовижні шоу програмиMetanoiaShow - це дивовижні шоу програми, від професійних акторів, номери поставлені за оригінальною режисурою, фантастичні костюми, сучасні технології, драйв, креатив! Ми Вас здивуємо!

Адреса:
Тернопіль

Телефон:
(097) 886-65-03

facebookinstagram

Колектив «MetanoiaShow»   пройшов кілька щаблів розвитку  , на кожній з яких створювалося нове,якісне,сповнене креативних ідей видовище.Проект   і надалі розвивається,та поступово займає помітну нішу у просторі українського шоу-бізнесу  , темперамент  та  драйв, який ми сповідуємо та реалізовуємо на сцені, дивують навіть найвибагливіших  гурманів event-індустрії. За короткий час нам значно вдалося розширити географію виступів.Попрацювати з топовими ведучими  Західної  України , найкращими event-компаніями та показати своє мистецтво  закордоном. За останній сезон ми виступили більше 100 разів ,це були весілля, концерти,фестивалі,корпоративи, вечірки,дні народження та ще бгато різноманітних подій. Колектив театру складається виключно з професійних акторів з театральною освітою і в цьому наша унікальність.
У створенні концептуального мистецтва нам допомагають ультрасучасні  технології:авторські,  насичені світлодіодні костюми,надпотужні лазери,спец.ефекти,різноманітне світлодіодне та піксельне обладнання,яке являється найкращим в Західній Україні!За допомогою якого під час шоу у повітрі вимальовуватимуться    не тільки надписи, логотипи ,тематичні картинки,а й фотографії,що стане справжньою  особливістю  Вашого свята!
  
    Уявіть собі, коли згасне світло на Вашому святі і зазвучить неймовірна драйвова  музика ,все наповнится прекрасною магією світла, фантастичними пластичними кодами,ритмічними танцями,дзеркальним синхроном та крутими трюками. Сім акторів створять неймовірну,видовищну,незабутню  казку для Вас та Ваших гостей.
     Для усіх клієнтів у  Новому Році  безліч новинок : повністю оновлена шоу програма, абсолютна зміна  костюмів,образів,  збільшення піксельного реквізиту,спец.ефекти 
Booking : +380978866503 (viber,telegram)


сьогодні 1, з початку місяця 36, всього 4100

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info