Grand Wedding Conference 2020
Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

#дует бандуристок Елегія струнПропонуємо урочистий супровід Вашого свята. #Обрядовий супровід збирання нареченої та поклону батькам,#традиційний#весільний #обряд#виїздна церемонія одруження. Усю інформація на нашому каналі та соц.

Адреса:
Тернопіль

Телефон:
(067) 159-49-07

Соцмережі:
facebook

Проводимо #обрядовий спів під супровід бандури.
Вишукана програма для #виїздної церимонії одруження. Якщо у нашому репертуарі немає Вашої улюбленої композиції - ми з радістю її напишемо для Вас БЕЗКОШТОВО. Досвід роботи - більше 20 весіль. Ми пунктуальні. Можемо грати сидячи та стоячи:). Враховуємо усі побажання. Вартість наших послуг спонукатиме Вас зателефонувати:).

Ми зібрали для Вас та розписали старовинні, а також відомі обрядові пісні. Та з'єднали увесь цей скарб у #традиційний #весільний #обряд. Від вплітання барвінку у волосся нареченої до благословення батьками та "Многая літа". Хочемо, аби українські традиції мали прдовження у майбутніх поколіннях. Своєю творчістю ми намагаємося зберегти ці чудові традиції на сучасний лад. У демо-презентації Ви маєте змогу почути та побачити, як вживу звучить та виглядає традиційний український обряд. Тобто його основні моменти. Звичайно, що обряд можна доповнювати та підлаштовувати під традиції своєї родини. Нехай Ваше свято буде для Вас найкращим. А ми доповнимо його новими бравами. Ваша #Elegystrings #Елегіяструн.
Підписуйтесь на наш канал:
https://youtu.be/FZY6RmQJ3xM
 а також слідкуйте за нами у соцмережах.

#весільні обрядові пісні, #традиційний весільний обряд, #виспівування старовинних пісень, #обрядова весільна музика
 
сьогодні 2, з початку місяця 86, всього 7218

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info