Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
   
 
◄ Попередня   Наступна ►

ЕлітЕКСПО. Зима - ювелірна виставка-ярмарокВже зовсім скоро, з 7 по 10 грудня, Львівський Палац Мистецтв перетвориться на Палац неповторних витворів ювелірного мистецтва, а кожен відвідувач матиме 4 дні для пошуку необхідної «родзинки» до свого щоденного іміджу, подарунків для рідних і друзів з розмаїття колекцій виготовлених як в Україні, так і за її межами. 

«ЕлітЕКСПО. Зима»– спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Львові

«ЕлітЕКСПО. Зима»– єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя. 

 Виставка дає можливість ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, а також придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральними каменями, ексклюзивні авторські роботи з дорогоцінними каменями, які представлені відомими компаніями і приватними майстрами-ювелірами.

Цьогоріч в рамках виставки, напередодні Дня Св.Миколая, відбудеться наймасштабніший фестиваль подарунків . Безліч розіграшів та цікавих семінарів від зіркових спікерів очікують на всіх відвідувачів
 

Ми чекаємо на Вас 
з 7 по 10 грудня
у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17)
на «ЕлітЕКСПО. Зима»

 
Щиро сподіваємося, що виставка принесе користь та справжнє задоволення.
 
Детальна інформація та повна програма супутніх заходів виставки на сайті: www.galexpo.com.ua/elitwinter
17.11.2017              сьогодні 3, з початку місяця 10, всього 584◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info