Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Empire of models: від хостес на весіллі до зйомок для GucciСьогодні в гостях Пари молодої справжня красуня, наша подруга та успішна бізнес-леді, власниця першого модельного агентства у Тернополі Емілія Монастирська. Говоримо про роль моделей у виборі сукні нареченою, хостес-послуги на весіллі та успіх Empire of models – імперії краси, яка цього року відзначила п’ятирічний ювілей.

Бізнес-леді, власниця першого модельного агентства «Empire of models» у Тернополі Емілія Монастирська
Еміліє, якщо узагальнити, то кожна наречена користується послугами моделей, коли обирає собі сукню, гортає модні каталоги і споглядає красиве вбрання на струнких дівчатах. Тобто з весіллям, як не крути, твій бізнес дуже тісно пов'язаний…
Почнемо з того, що особисто я розпочинала свою кар’єру моделі зі зйомки у весільній сукні. А коли заснувала агентство, то першим нашим клієнтом була дизайнер Оксана Полонець, сукні якої мої моделі демонстрували на Першому західноукраїнському весільному фестивалі 2011  у Тернополі.
І таки правда: наша праця на вибір нареченої впливає дуже сильно. Адже модель стає частиною образу, який подумки приміряє на себе дівчина, готуючись до власного весілля. Утім, послуги мого агентства можна замовити і безпосередньо на свято…

Які саме?
Це послуги хостес – коли дівчата-моделі зустрічають гостей на весіллі. Вони також можуть подавати шампанське…
Бізнес-леді, власниця першого модельного агентства «Empire of models» у Тернополі Емілія Монастирська
На скільки ця послуга затребувана на сучасних весіллях?
Не можу сказати, що вона дуже популярна. Але ті наречені, які хочуть щоб на їхньому весіллі було багато краси і хостес-послуги на гідному професійному рівні, охоче з нами співпрацюють…

Співпрацювати з твоїм агентством, насправді, раді не лише наречені. Empire of models – учасник та організатор багатьох проектів. І цьогоріч на вечірці, присвячений вашому п’ятиріччю, я побачила багато успішних людей…
Насправді, ми запросили лише найближчих друзів, які є частиною нашої історії, спільно з якими ми реалізовували різні проекти: Fashion Kids, Podolyany Fashion days, фешн-календар, Територія тіла, Весільний раут, модні покази на презентаціях журналу City Life…  Але ти права, усі вони успішні, кожний у своїй справі, цікаві особистості. І я рада, що вони є у моєму житті та житті агентства.
Бізнес-леді, власниця першого модельного агентства «Empire of models» у Тернополі Емілія Монастирська
Але все таки найважливішою є підтримка на самому старті. Хто був з тобою п’ять років тому, коли Empire of models лише зароджувалася?
Мої батьки. Без їхньої підтримки навряд чи я наважилася б відкрити перше модельне агентство у Тернополі. І мова йде не стільки про стартовий капітал від батька, скільки про їхню віру у мене. Це надзвичайно надихає, коли твої рідні люди вселяють у тебе впевненість, що у тебе все вдасться. Скажу більше, сьогодні Empire of models для мене – це зв'язок із батьком, відтоді як його не стало. Це як теплий спогад про те, що він завжди вірив у мій успіх.


При Empire of models діє школа моделей, навіть дві. Давай спочатку поговоримо про дорослу…
Школа моделей була відкрита одночасно з агентством. Адже п’ять років тому професійних моделей у Тернополі практично не було. Ми стали своєрідною кузнею кадрів для модельного бізнесу. Окрім мене, першими тренерами в нашій школі були Олексій Тексомоліка (фотоклас), Настя Папернах (візаж), Юлія Яблонська (акторська майстерність)…
Бізнес-леді, власниця першого модельного агентства «Empire of models» у Тернополі Емілія Монастирська
Відтоді програма змінилася?
Програма змінюється щороку, постійно вдосконалюється. І в цьому не лише моя заслуга, але й нашого викладацького складу: психотерапевта Марії Хомів, стиліста-візажиста Галини Сторощук-Теслюк (клуб краси Beauty Club), дієтологів, косметологів, фітнес-інструкторів, стилістів…

Хто може навчатися у цій школі?
Основний курс – для молодих дівчат віком 12-25 років, які в подальшому мають намір продовжити кар’єру моделі. Але ми відкриті для усіх жінок, які бажають самовдосконалюватися, відкривати у собі жіночність, стати більш впевненими і привабливими.
Бізнес-леді, власниця першого модельного агентства «Empire of models» у Тернополі Емілія Монастирська
Випускниці твоєї школи продовжують роботу в агентстві?
Звичайно. З кожного випуску дві-три найкращі учениці підписують з нами контракт. Адже хоча в постійному штаті агентства є близько сорока моделей, деякі дівчата йдуть далі: підкорюють подіуми Мілану, знімаються для Gucci, Chanel, Dolce&Gabbana, Pandora тощо. Тож потреба у нових кадрах є завжди. 
Бізнес-леді, власниця першого модельного агентства «Empire of models» у Тернополі Емілія Монастирська
Що спонукало тебе відкрити школу моделей також і для дітей?
Мабуть те, що в дитинстві я мріяла стати вихователькою дитячого садку :). Хоча зізнаюся, відкриваючи Empire of kids, я дуже переживала, чи зможу працювати з дітьми. І от школа існує вже два роки – а мені дуже подобається ця справа. Ми навчаємо наших учнів акторській майстерності, сценічній мові, етикету, дефіле, проводимо фотосесії, фешн-покази… І найприємніше в цій роботі – це ті щирі емоції, які дарують дітки.   
Бізнес-леді, власниця першого модельного агентства «Empire of models» у Тернополі Емілія Монастирська
Завершуючи розмову, хочу знову повернутися до весільної теми. Що б ти порадила нареченим з твого професійного погляду? Адже кожна дівчина у свій щасливий день стає трішки моделлю, правда ж?
Справді, наречена у день весілля – у центрі уваги, позує для фото і відео, дефілює у весільній сукні… Якщо у вас немає досвіду роботи на камеру, раджу провести передвесільну зйомку. Красиво ходити на підборах можна навчитися на індивідуальному занятті в Empire of models. Але найголовніша моя порада – це бути впевненою у собі і випромінювати щастя!

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
06.09.2016              сьогодні 1, з початку місяця 43, всього 3193◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info