Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Ескізи» від Каті Пшеченко17 жовтня в рамках Українського Тижня Моди у виставковому центрі «ACCO International» українська дизайнерка Катя Пшеченко презентувала колекцію сезону весна/літо 2011, яка надихає вільних та відкритих людей, - «Ескізи».


Катя Пшеченко влаштувала на подіумі прогулянку. Моделі забули, що вони на Українському Тижні Моди, за ними спостерігають глядачі та вони під прицілом відео та фотокамер. Вони пурхали, сміялися і мріяли. На цю прогулянку моделі не лише одягли творіння Каті Пшеченко, але й взяли із собою планувальники BogushBook – ексклюзивна розробка від засновниці Студії управління часом «BogushTime» Людмили Богуш. До речі, і авторка колекції теж вийшла подякувати публіці зі світським аксесуаром планування часу.

Про «Ескізи».
Образ легкості, відкритості, ніжності, справжності, творчості і романтичності передала гостям показу модельєрка. Білий, чорний і світле золото – це кольори, що домінують в «Ескізах». Вони ідеально передають свободу, загадковість. Прозорі тканини створюють відчуття присутності повітря у складках одягу.

Родзинка колекції - тканини ручної роботи, виконані з високоякісного австралійського мериноса, з ефектом акварельного розпису. Трудомісткий процес виготовлення і ручний розпис надають виробам статусу ексклюзивності.

Катя створила в «Ескізах» вільні брюки, але звужені до низу, об’ємні спідниці та блузи. Довершують колекцію різноманітні аксесуари ручної роботи: намисто, шарфи, сумки, капелюшки.

Про показ.
«Чимало розробок, тканин ручної роботи, закладено багато праці в аксесуарах, сукнях. Хотілося зробити щось нове і не прогадати. І від ваших емоцій відчувається, що вдалося», - коментує подію Катя Пшеченко.

Втім завжди цікаво почути враження від очевидців…
Олег Скрипка, музикант: Я не так часто з’являюсь на Українському Тижні Моди, але добре розумію, що таке рівень. Це європейський стиль, дуже солідно, круто. БОМБА.

Інна Капінос, актриса: Знаєте, особливість колекцій Каті в тому, що завжди є настрій та жанр. Вона дуже світла і романтична натура, а її колекції – це втілення її ніжності. Коли я дивилась на показ, у мене розпускалася усмішка. Подобалось не лише мені – відчувалось, що моделі, які презентували творіння дизайнерки, це робили з захопленням, любов’ю та душею. Ми знайомі з Катею півроку, але за цей час я зрозуміла, що ми рідні душі. Я би не змогла створити такі речі як вона, але моє серце підказує, що вони мої, відчуваю їх.

Тетяна Логуш, президент Благодійного Фонду «Мистецька скарбниця»: Кожен образ, що з’являвся на подіумі, ставав для мене новим відкриттям. Це такий собі бал-маскарад, маски, які хочеться одягати. Я захоплююсь творіннями Каті, адже все, що бачимо – це утнули її золоті руки та фантазія. Навіть тканини – нібито вони живуть у своєму просторі, а моделі просто одягнули на себе інше життя. Ці слова ідуть не просто від бачення, якось я одягнула вбрання від Каті на «Шляхетні вечорниці» Олега Скрипки, і відчувала якесь внутрішнє доповнення, ніби одяг – це частина мене».

Людмила Богуш, власник Студії управління часом «BogushTime»: Творіння Каті мені пощастило побачити ще за лаштунками, але вже тоді я зрозуміла, що це велике мистецтво. А музика, моделі, взуття і, звісно ж, BogushBook перетворили подіум на романтичну прогулянку, фантасмагорію. Катя – дизайнер світового і планетарного рівня, і ми усі разом повинні допомагати їй бути почутою, побаченою. Катя – це українська історія моди в реальному часі.

Автор: Ірина Новоставська, весільний портал Пара молода


26.02.2011              сьогодні 9, з початку місяця 282, всього 11189◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info