Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Європейське весілляІсторія Олени та Олександра

На нашому святі не було викупів, короваю та інших традиційних обрядів. Ми влаштували сучасне, європейське весілля в основному для друзів, тобто молоді.

Зранку ми з Олександром одягнулись, разом поїхали в перукарню, звідти одразу на фотосесію, довго гуляли, відпочивали з найближчими друзями – адже це наш день і ми вирішили провести його в своє задоволення.

Підвечір ми приїхали у церкву, де на нас вже чекали гості. Після вінчання, за красивою європейською традицією, гості посипали нас кольоровим рисом на здоров'я та багатство. Далі святкування перенеслось до ресторану. Перед входом до закладу стояли мольберти з нашими фотографіями з серії «лавсторі». Оскільки ресторан оформлений у морському стилі, тож і ми старались підтримати цю тематику: навіть фуршетний стіл був у вигляді корабля, а офіціант – справжнім піратом.

Батьки та друзі також підтримали нас: під час тостів вони дарували різні сувеніри та оформляли подарунки у морському стилі. А тамада використав у програмі конкурси з ластами та в купальниках :). В цей день багато друзів прийшли нас привітати та подарувати незабутні виступи. Це і Танцювальний клуб «VIVAT», і Аркадій Войтюк (за що ми їм надзвичайно вдячні). На весіллі я приготувала приємний подарунок для своїх найближчих подруг – це відеоролик з фотографій, на яких ми відпочиваємо на дівич-вечорі в Одесі.

Весь декор на свято я зробила сама – це оформлені ракушками посадкові карти, бонбоньєрки, бутоньєрки, мішечки для рису, кошики, запрошення, декор машин та інше. Одним словом, весілля пройшло, а приємні спогади та вдячність людям, які допомагали в організації залишились :).

Фото: Михайло Шпеник «Monro photography»
Відео: Віталій Шпеник «60 секунд»
Тамада: Сергій Фалендиш
Ресторан: «Кают-компанія»
28.05.2012              сьогодні 3, з початку місяця 46, всього 8082◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info