Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Еволюція обручокОбручка - це символ вічного кохання, яке уособлює безкінечність сімейних уз. Сучасні молоді люди сприймають цей символ скоріше як буденність, або обряд, який прийняв форму прикраси. Насправді ж, сучасна обручка пройшла довгий шлях від Стародавнього Риму і до сьогодні. За цей період часу символ кохання трансформувався багато разів але зберігав свою автентичність. Щоб обрати для себе гідний варіант, представляємо вам еволюцію обручок за матеріалом, стилем та дизайном.

Еволюція обручок. Обручка - це символ вічного кохання, яке уособлює безкінечність сімейних уз

Матеріал

У стародавньому світі жіноча обручка була із заліза. Така прикраса означала захист та покровительство конкретного чоловіка. У чоловіків обручка могла бути виготовлена із дорогоцінного металу. Кільце, яке жінка повинна була носити на пальці постійно, затискали міцно і на роки. 

Далі, обручки почали виготовляти із золота та інших дорогоцінних металів. Сьогодні різноманітність в них величезна - платина, біле золото, червоне золото. Актуальні також комбінації білого та жовтого золота.

Еволюція обручок. Обручка - це символ вічного кохання, яке уособлює безкінечність сімейних уз

Стиль

Стилістика  обручки на перший погляд доволі одноманітна. До початку 2000-х це було дійсно так. Для виготовлення таких аксесуарів використовували круглу форму без будь, яких орнаментів чи гострих кутів. В парних обручках, жіноча версія могла бути прикрашена невеличким дорогоцінним камінчиком. 
По закінченні цього періоду обручки стали активно трансформуватися у безліч варіантів. Це підтверджують відомі бренди українського виробництва, такі як «Золотий Вік» чи «StDiamond», а також світові бестселери - «Tiffany», «Furrer-Jacot» та інші.
У 2019 році ви можете обрати для себе обручки будь-якого стилю. Популярні у цьому сезоні прямі кути, а не випуклі класичні форми.

Дизайн

Початок існування прикрас на обручках - це скоріше форма. Виплавлені з металу у стародавні часи, обручки прикрашала тільки дорогоцінність певного елементу. Часто така обручка мала форму жіночої каблучки. Пізніше, класичні форми прикрашались елегантним камінчиком. 
Сьогодні, дизайн обручок може бути настільки різний, що він часто виходить навіть за рамки весільного стилю. Популярными моделями є форми у вигляді переплетіння чи наявність зображення, орнаменту. Активно виготовляються комбіновані обручки. Сучасний тренд 2019 року у США для найсміливіших  - це обручка-пірсинг. Креативно, сміливо та у тренді!

Сучасний тренд 2019 року у США для найсміливіших  - це обручка-пірсинг

Текст: Юлія Ониськів, весільний портал Пара молода


12.04.2019              сьогодні 2, з початку місяця 39, всього 1000◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info