Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

EXPO Wedding Fashion Ukraine відбудеться 13-15 вересняЧетвертий рік поспіль у Києві відбудеться EXPO Wedding Fashion Ukraine – виставка весільних суконь українських виробників. На ній будуть представлені кращі національні бренди, які користуються успіхом на міжнародному ринку.

Це унікальна подія в Східній Європі, адже товари для наречених, які тут демонструються, виключно українських торгових марок. Окрім традиційної виставки зі стендами виробників гості зможуть побачити шоу-покази у режимі нон-стоп. На головному весільному подіумі країни будуть продемонстровані нові колекції та тенденції 2020 року. 
EXPO Wedding Fashion Ukraine відбудеться 13-15 вересня в Києві

EXPO WFU  відбудеться з 13 по 15 вересня 2019 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Захід збере українських виробників весільних суконь і покупців з усього світу. Минулого року приїхали баєри з 20 країн, 1000 весільних суконь була показана на подіумі, 3000 вбрань були представлені у шоу-румах, 5000 гостей відвідали виставку. Цього року масштаб виставки буде ще грандіознішим. 


Тетяна Аршиннік, організатор EXPO Wedding Fashion Ukraine: «Запит галузі на організацію виставки виник кілька років тому, адже кількість вироблених в Україні весільних суконь в рази перевершує аналогічне виробництво в Європі. Навіть у такій «весільній» країні як Іспанія. Майстерність українського виробника, якість тканин і обробки відповідають найвищим світовим стандартам, а ціни на нашу продукцію досить конкурентноздатні. Для українського виробника наш захід – це відмінна можливість презентувати себе баєрам і девелоперам з усього світу, не покидаючи країну, а для професіоналів світової модної індустрії – познайомитися з українськими брендами. Я впевнена, що EXPO Wedding Fashion Ukraine приверне ще більше уваги до унікальних українських виробників весільної сукні і стане вагомим внеском в розвиток креативної економіки країни».


Протягом трьох днів на київському подіумі будуть продемонстровані колекції 2020 року понад 30 українських дизайнерів: Oksana Mukha, Anne-Mariee, Katy Corso, Jasmine Empire, Pollardi Fashion Group, Anna Sposa, La Petra, Pentelei, Victoria Soprano, Elena Morar, Elie Bride, Amore Novias, Angeo, Licor, Emma Bride, Silviamo, Elena Novias, Lorange, Voloka Wedding, Iryna Kotapska, Armonia, Aria Bride, Vladiyan, Tanya Grig, Elena Vasylkova, Vasylkov, Oksana Polonets, Unona.


Більше інформації про EXPO Wedding Fashion Ukraine: 
www.weddingfashionua.com

Білети:
www.weddingfashionua.com/registration

Час і місце проведення:
13-15 вересня, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»,
вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська обл.


Організатор:
Wedding magazine Ukraine

Партнер з розміщення:
Fairmont Grand Hotel Kyiv

Інформаційні партнери:
«Я невеста» | «ПараМолода» | «Невеста.ua» | «Свадебные хлопоты»


22.05.2019              сьогодні 1, з початку місяця 42, всього 1018◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info