Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

EXPO Wedding Fashion Ukraine відбудеться 4-6 листопадаТретя виставка весільних суконь EXPO Wedding Fashion Ukraine відбудеться з 4 по 6 листопада в КВЦ «Парковий».

Третя виставка весільних суконь EXPO Wedding Fashion Ukraine відбудеться 4-6 листопада 2018 в Києві КВЦ «Парковий»

Захід збере українських виробників весільних суконь і покупців з усього світу. Формат EXPO Wedding Fashion Ukraine унікальний для України і багатьох європейських країн – традиційна виставка (стенди виробників) і шоу-покази найкращих українських дизайнерів весільних суконь.


Тетяна Аршиннік, організатор EXPO Wedding Fashion Ukraine: «Запит галузі на організацію виставки виник кілька років тому, адже кількість вироблених в Україні весільних суконь в рази перевершує аналогічне виробництво в Європі. Навіть у такій «весільній» країні як Іспанія. Майстерність українського виробника, якість тканин і обробки відповідають найвищим світовим стандартам, а ціни на нашу продукцію досить конкурентноздатні. Для українського виробника наш захід – це відмінна можливість презентувати себе баєрам і девелоперам з усього світу, не покидаючи країну, а для професіоналів світової модної індустрії – познайомитися з українськими брендами. Я впевнена, що EXPO Wedding Fashion Ukraine приверне ще більше уваги до унікальних українських виробників весільної сукні і стане вагомим внеском в розвиток креативної економіки країни».


Протягом трьох днів на київському подіумі у режимі нон-стоп будуть продемонстровані колекції 2019 року понад 30 українських дизайнерів: Ariamo, Armonia, Eva Lendel, Elena Vasylkova, Iryna Kotapska, Lanesta, La Petra, Marybella, MaryBride, Oksana Mukha, Oksana Polonets, Victoria Soprano, Tesoro, Angelo bianco, Anna Sposa, Bride Fashion, Elena Morar, Intertex, Katy Corso, Pentelei, Tanya Grig,  Vasylkov, Trinity bride, Semida Sposa, Amore Novias, Imperatrice, Luce Sposa, Kira Nova, Maxima, Mywony, Nevista, Ricca Sposa.


У рамках програми буде представлений відомий український бренд Oksana Mukha, дизайнера Оксани Мухи. 28 років тому марка весільного одягу Oksana Mukha одна з перших відкрила світові українського виробника, а сьогодні налічує 2 монобрендових магазини в Україні та 8 в Європі.

Більше інформації про EXPO Wedding Fashion Ukraine за посиланням: 
www.weddingfashionua.com.

Час і місце проведення:
4-6 листопада, КВЦ «Парковий», 
Паркова дорога, 16а, Київ, Україна.16.10.2018              сьогодні 2, з початку місяця 29, всього 1086◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info