Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Фабрика ведучих»: про грандіозну подію весни з перших вустЗірковий майстер-клас для сорока ведучих України завершився нещодавно у Яремче. Своїми враженнями, а також думками організаторів і тренерів із читачами Пари молодої ділиться одна з учасниць «Фабрики» - молода та успішна ведуча Ната Бенч.

«Фабрика ведучих»: майстер-клас для ведучих у Яремче
 
- Мені пощастило стати однією з 40 ведучих України, які за три дні отримали колосальний заряд енергії, натхнення, прагнення працювати і розвиватися якісно та круто!! Звісно, успіх цього проекту залежав від усього та усіх... Від команди організаторів, дуже сильних тренерів та самих учасників, які точно знали, за чим сюди приїхали !!! Все, що ми хотіли отримати – ми отримали. А якщо бути відвертою до кінця – то отримали значно більше, ніж очікували!!! 
Щоб зрозуміти, як це все відбувалося і які ми задоволені – раджу перейти у групу проекту та прочитати відгуки. Та зараз я хотіла б поділитися з вами думками наших спікерів та організаторів , як то кажуть, з перших уст…
Тож, давайте знайомитися поближче ). І розпочнемо, звичайно, з винуватців – з організаторів заходу… Сергій, Регіна і Танічка, одним словом: ви – профі! Не знаю, кому я маю завдячувати, але я страшенно рада нашому знайомству, саме ви перевернули свідомість 40 людей! Ви створили «секту» прихильників event-agency «Euphoria».

Сергій, тепер вже точно можна видихнути, розслабитися і починати хвалитися, адже ваша команда Ейфорії справила неабияке враження !!! Особлива подяка за наших тренерів від усіх!!Тренерів підібрали кращих з кращих!!! 

- Сергій Лиховида: Що стосується тренерів, то як тільки народилася ідея цього проекту, в голові моментально з'явилися кандидатури наших тренерів. Аня – наша подруга, тому у неї просто не було вибору =). З Гришею Решетником ми були знайомі, тому домовитися з ним про участь – це була справа техніки =). Вані Городецькому я написав в соцмережі ВК – і він одразу відписав, що йому ця подія цікава і він залюбки візьме в ній участь. Залишалося домовитися з Вовою Такудісом… Зізнаюся чесно, перший раз я телефонував з певним острахом: боявся, що відмовить...Тим не менше, розмова, яка тривала близько пів години, пройшла вдало... Вова погодився, а коли на поверхню випадково виплив той факт, що ми родом з одного міста, то я остаточно заспокоївся. 

- Питати, чи плануєте наступного року проводити тренінг, навіть не буду, бо знаю що  у вас немає виходу. Бажаючі уже є, а після прочитаних відгуків та цієї статті буде ще більше))). Цікавить наступне, як будете відбирати учасників, адже їх точно буде більше сотні ))??

- Сергій Лиховида: На рахунок тренінгу наступного року поки що нічого не буду говорити, тому що ще занадто багато емоцій та вражень після Яремче. Потрібно це все пережити, переосмислити, а тоді вже задумуватися про те, що ми будемо робити далі. Одне можу сказати точно: планка поставлена висока. Тому якщо, зрештою, буде плануватися 2-ий сезон, то нам буде ще складніше. Адже нам потрібно буде зробити все, як мінімум, не гірше, а в ідеалі – ще краще. Вірю, що все в наших силах, адже організувавши подібний захід, ми довели, в першу чергу, самим собі, що немає нічого неможливого. Головне, що у нас підібралася прекрасна команда професіоналів, яка хоче, вміє і любить втілювати в життя найскладніші ідеї! А про те, як будемо відбирати учасників, поговоримо згодом. Це, як каже мій знайомий, "приємна проблема", яку, я думаю, ми обов’язково вирішимо.

- Розповісти в коротенькій статті про «Фабрику ведучих» - неможливо. На це потрібні години і дні. Саме так), ми годинами, днями і ночами сидимо в групі проекту і висловлюємо своє захоплення один одним та усім, що відбувалося. Та зараз я хотіла б розповісти про дівчину, в яку закохалися усі. Ви запитаєте: «Тому що така красива?». Так, безсумнівно вродлива, худесенька, довгонога, з розкішним волоссям брюнеточка, але і це не найголовніше… Їй вистачило 1 хвилини і кількох слів, щоб ми усі захотіли бути собою і розвивати свою особистість. Її очі, манери, жести – все в точку! Вона крута, крута піарщиця! Така чесна, така природна, натуральна, зі свіжими і цікавими ідеями. Анюта, мрію з тобою працювати. Ця хімія і магія назавжди!
 


 
- Анна Павлюк: Ой, спасибо большое)))).  Родные мои люди! Теперь я могу обращаться к вам так). Свою неописуемую радость и неиссякаемую благодарность хочется оформить в обобщающий, по-философски высокий текст). Но как бы я не старалась обобщить, дабы всех охватить вниманием, никак не удается: надо переходить на личности).
Участники сразу сильно расположили к себе изначальным отсутствием конкурентных настроений и дистанционного официоза. Как бы это сформулировать... Вы умеете делать счастье! Сказала это – и выкатились слезы). Понравилось с вами «вотэтовотвсё»!) Спасибо вам за открытость, за улыбки и благодарные сердца. 
У нас с вами царила Любовь. Любовь к ближнему. До скорых новых встреч).
С ув., ваша горячая штучка)

- Григорій Решетнік, Іван Городецький і Володимир Такудіс – Цезар, Аполон, Родомисл, Таавт ))… Одним словом – БОГИ СЛОВА. 
Наполегливістю, працьовитістю, вмінням керувати емоціями та голосом, вмінням так любити свою роботу… Навіть ні, кохатися в роботі вміють ці чоловіки. Харизма, шарм, воля, легкість, драйв і повний фан – це те, що стало нам доступним у ці дні в Яремче.

Володя, ти є не просто одним з найуспішніших ведучих України, президентом асоціації Ведучих України. Ти вже третій рік є зірковим тренером міжнародного рівня і навчаєш ведучих Росіі, Білорусі, Казахстану, Киргистану, а кілька днів тому з програмою "Вихід на новий рівень, upgrade ведучого " ти ділився з ведучими України в Яремче. Як все пройшло?

- Володимир Такудіс: Не дивлячись на те, що організатори вперше організовували такого типу захід – організація була на найвищому рівні. Навіть дивно – не було жодної лажі!! 

- Що для тебе бути тренером? Що найбільше подобається у викладанні? 

- Володимир Такудіс: Для мене бути тренером – це можливість здійснювати маленькі мрії людей... Бути успішним ведучим – для багатьох мрія. До речі, для мене теж))). От цьому я і навчаю)). Дуже приємно чути, що всього за декілька годин тренінгу я кардинально змінив чиєсь життя. На краще!!!

- Чим здивували і чим порадували учасники?

- Володимир Такудіс: Кожен із учасників порадував і здивував по-своєму)).  Хтось порадував вмінням відчувати стиль, хтось акторськими здібностями.. А хтось імпровізацією)). Але всі здивували щирістю!!! 


 
- Чи є відмінність між українськими та зарубіжними учнями? 

- Володимир Такудіс: Фактичної і загальної різниці між учнями різних країн немає)). Хіба що в учнів Казахстану і Киргизстану трохи інші риси обличчя. )))

- Що зараз відчуваєш, коли згадуєш про тренінг і відповідаєш на запитання?

- Володимир Такудіс: Що відчуваю зараз?! Я хочу повторити ці три дні!!! Це було нереально круто!!!!

- Те, що Григорій Решетнік успішний, харизматичний, улюблений ведучий мільйонів українців, дбайливий чоловік і татко, можна помітити завдяки перегляду телеканалу СТБ та соціальним мережам. Та мені, як і ще 39 щасливчикам, поталанило познайомитися з Гришею як з надзвичайно щирою, відкритою, відвертою, наполегливою та, головне, такою крутою у своїй простоті людиною. Простоті у мові, жестах, прикладах, порадах. Його хотілося слухати і слухати. Він вселив впевненість кожному і, що важливо, віру, що в тебе все вийде!

- Грішо, дуже рада продовжити зараз наше спілкування у, так би мовити, неформальній обстановці)). Схожий захід - перший у твоїй практиці. Як це – бути зірковим тренером, як це – навчати ведучих?

- Григорій Решетнік: Ти знаєш, по-перше, це дуже корисно, перш за все, для самого себе. Тому що тобі доводиться згадувати усі ті секрети, якими ти володієш, якими з тобою ділилися інші люди. Але, найголовніше, щоб ці секрети допомагали людям, які прагнуть вдосконалюватися. Зокрема, мова йде про тих людей, які займаються справою ведення заходів, реалізують свої творчі здібності на телебаченні, на радіо. Тому я радий з того, що все було дуже гарно організовано, що дуже вдячні люди, що маю якусь віддачу, що звучали дуже актуальні запитання, ми спілкувалися на професійні теми. Це не був мій виступ, це був повноцінний діалог. І мені здається, що всі вийшли з якимись враженнями з цього майстер-класу і відчули, що ця професія безмежна. Потрібно завжди рухатися вперед і долати абсолютно усі кордони, але весь час працювати над собою. І пам’ятати, що якою б ти зіркою не був, яким би популярним ти не був – вважати себе таким ти можеш лише в глибині душі. Ти завжди маєш залишатися студентом, завжди маєш пам’ятати про те, що є більш професійні люди. Потрібно прагнути до найвищого, вірити в свої сили і рухатися вперед.

- Щоб ви усі зрозуміли, команда Ейфорії підготувала для усіх нас (а ми, ведучі України, люди «балувані» до вечірок та розваг) не просто навчання, не просто майстер-клас: вона підготувала три неймовірних дні у житті кожного ведучого.
Інтелектуальна гра « Що? Де? Коли?», костюмована вечірка « Одеська комунка», розрив на танцполі від Cover-band "Time To Play", треки від Олега Приплоцького (Ole’G), пісні під гітару, драйвові фото щодня від мегемегамега Василя Пилипчука, ранкове відео від талановитішого Романа Андрійовича.  І це все лише слова, емоції і величезне задоволення! А що залишилося в наших серцях, думках і роботі – ви побачите уже в новому весільному сезоні 2015. Зустрічайте в своєму місті абсолютно інших ведучих України.

З любов’ю Ната Бенч.


09.04.2015              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 3246◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info