Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фактор страху: усе не так і не теСтрах бути не найкращою приходить до кожної нареченої. Усе ніби куплене, домовлено, зроблено і крапка. Та ні, чогось дівчина боїться, чи правильно обрала сукню, чи не переплатила. І тих «чи» незліченна кількість.


Весілля, наречена, вибір весільної сукні, організація весілляПоняття «єдиний день» та «єдина можливість» одягнути найкращу білу сукню глибоко закладається на психологічному рівні. Ось чому дівчина вишукує най-най і щоразу, міряючи сукню, невпевнена у своєму виборі. Тверде переконання не прийде. Пропозиція величезна і так стається, що кожного дня тобі доведеться споглядати іншу сукню, якщо проходитимеш повз вітрини. Телебачення популяризує весілля, ось чому і від телевізійних суконь ти не застрахована.

В українському менталітеті день шлюбу асоціюється з гарним виглядом, дорогою забавою, файними музиками та чудовим настроєм. Організація весілля супроводжується нервами. Кожну страву та музику пара співставляє зі смаком гостей. Усе коливається навколо людей і як би їх вразити до глибини душі. Але при тому наречена зовсім забуває про себе і свій комфорт. Не можна одразу усіх ощасливити та догодити кожному. У всіх різні смаки і тут без коментарів.

Варто зупинитись, взяти себе в руки і трішки подумати про свій комфорт. Ніколи не поспішайте з вибором сукні, аксесуарів, взуття. Використайте максимально часу для цього жіночого задоволення. Згадайте! Ви любите shopping. Візьміть з собою подругу та достатню суму для початкового внеску. Не купуйте першу сукню, що натрапила вам на очі. Не переконуйте себе, що завтра її не буде. Якщо так, тоді знайдете набагато кращу. Не варто обходити максимальну кількість салонів за день. Ви будете лише пітніти, хвилюватись і не матимете можливості зосередитись на головному – виборі сукні. За день відвідуйте максимально 3 салони. Опісля приємних примірок, оглядин, завітайте у кафе на каву чи охолоджуючий напій. Робіть ці клопоти приємними. Візьміть відгули на роботі. Саме в цей час ви потребуєте багато простору. Бігати з роботи у салон і навпаки – справа несерйозна.

Коли усі деталі вашого зовнішнього вигляду ви придбали, перестаньте про всяк випадок ходити у салони. Ви нічого кращого не знайдете, повірте. Бо той стиль, який ви придбали, довго обирали, багато міряли і чомусь зупинились на ньому. Будьте впевнені у своїй бездоганності. Остання риса вкрай потрібна зранку перед шлюбом.

Не намагайтесь почути позитивну думку від подруг, співробітників щодо вашого вибору. Інколи їхній смак може бути протилежний вашому. Тому такі думки додаватимуть вам невпевненості. Вірте собі і не повторюйте : «А якщо…»

Придбавши весільну сукню, обов’язково з подружкою відсвяткуйте вдалу покупку. Навіть, трішки алкоголю можна. Адже з плеч впав важкий, на ваш погляд, тягар. Ви проробили титанічну роботу. І нарешті заслуговуєте на невеличкий відпочинок.

Можете спробувати за кілька днів до весілля з’їздити у гірську місцевість або, де інші чудові українські краєвиди. Відпочиньте від метушні підготовки. Тільки не забудьте повернутись на власне весілля.

Автор: Ірина Новоставська, спеціально для весільного порталу «Пара молода»
19.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 13, всього 7086◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info