Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Факти про ранкові збори Дмитра та ВікторіїЯк же ж важко іноді відійти від стереотипів і не мислити ними. Їх так багато, що ніби ними одними інколи й керуємося. Добре, що у 2021-му ми навчилися розширювати свої рамки і порушувати власні кордони. І такий стереотип, як «спільні ранкові збори наречених» відійшов далеко на десятий план.

Факти про ранкові збори Дмитра та Вікторії
 
Отож, які ж вони, спільні ранкові збори? У першу чергу - кайфові! Наша агенція Peonie Wedding Planner, організовуючи та координуючи весілля, завжди намагається усунути такі моменти, як:
  • гонитва за часом;
  • весілля 3 в 1: вінчання, розпис в РАЦСі, церемонія.

Факти про ранкові збори Дмитра та ВікторіїФакти про ранкові збори Дмитра та ВікторіїФакти про ранкові збори Дмитра та Вікторії
 
І якщо з часовими рамками легше розібратися, то з фактором метушні важче. Тому, варто контролювати кількість осіб на майданчику. Оптимально, щоб між собою всі гармоніювали: організатор, декоратор, фотограф, відеограф, стиліст і, звісно ж, наречені. Нікого зайвого – без метушні.

Взагалі, для нас весілля – це творчий проєкт, не шаблонність. Саме тому робимо фокус на деталях, адже вони взаємопов’язані та вдало доповнюють один одного.

Факти про ранкові збори Дмитра та ВікторіїФакти про ранкові збори Дмитра та ВікторіїФакти про ранкові збори Дмитра та ВікторіїФакти про ранкові збори Дмитра та Вікторії
 
Коротко про час. Цей день, що бачите на фото, розпочався о 9 ранку. До його організації підійшли із комплексним підходом. Все відбувалося на одній локації: збори, зйомка, церемонія та бенкет. Ніяких переїздів і відповідно додаткових транспортних витрат. Саме тому, зручно та комфортно всім від такого рішення.

Факти про ранкові збори Дмитра та ВікторіїФакти про ранкові збори Дмитра та Вікторії

Знаєте, взагалі, хочеться зауважити, що спільні збори наречених це 2 в 1: не потрібно виділяти додатковий час на зйомки прогулянки. Молодята та всі підрядники мають час у спокої та релаксуючи насолодитись моментом, а не відволікатися таймінгом і штучно посміхатися у перебіжках фотографу.

Факти про ранкові збори Дмитра та Вікторії
 
Тому, планування та комплексність - то маст хев сучасного весілля. Саме тому, під час спільних зборів молодят, що на фото, організатор подбав наперед про всі домовленості та бронювання. Він створив ідею, підібрав команду, об’єднав усіх спільною ціллю, забезпечив комфортні умови праці. І, погодьтеся, навіть на фото видно, як круто та натхненно наречені зустріли ранок нової сторінки свого життя.

Організатор: Peonie Wedding Planner
02.02.2021              сьогодні 1, з початку місяця 222, всього 222◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info