Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Цікаві факти весільної церемоніїВи коли-небудь замислювалися, звідки пішла традиція "подружок нареченої і свідків молодого" і чому їх вбрання практично не відрізняється від одягу нареченого і нареченої?
Ця традиція збереглася з давніх часів. Римський закон вимагав, щоб десять свідків було присутніми на весільній церемонії. Деякі з цих свідків вбиралися як наречений і наречена і тим самим плутали злих духів, які могли нашкодити молодим. В середні віки Європейці також слідували цій традиції, але пізніші "подружки нареченої і свідки нареченого " захищали щасливу пару вже від реальних розбійників.
Цікаві факти весільної церемонії
Ви коли-небудь задавалися питанням, чому американці носять обручку на середньому пальці лівої руки?
Стародавні греки вірили, що вена в цьому пальці біжить безпосередньо до серця. Сам обряд заручення дійшов до наших днів завдяки Папі Римському Інокентію III, який в XIII столітті ввів період очікування між зарученням і шлюбом, і також зобов'язав молодих використовувати обручки на весільній церемонії.

Обміняйтеся душами у весільному поцілунку
Так, саме поцілунок символізує обмін душами між нареченими. У стародавні часи римляни цілувалися при підписанні великих угод. Саме поцілунок додавав операції юридичну силу. Добре, що в сучасному світі достатньо рукостискання! Оскільки, наречена, що виходила заміж в англійській церкві, повинна була спочатку поцілувати міністра перш, ніж вона цілувала нареченого. Забавно було б потрапити на Весілля, де міністр сказав би: "Тепер я можу поцілувати наречену!".

Чому "тост"?
Слово "тост", тобто коли п'ють за когось - прийшло до нас із старої французької традиції, в якій шматок підсмаженого хліба (тост) клали в чашу з вином для аромату. Гості передавали чашу, і кожен пробував вино з тостом. Вся ця традиція здається досить антисанітарною, але щось хвилююче в ній безумовно є.

Кинута підв'язка
В день весілля наречена обов'язково кидає в повітря яку-небудь річ на успіх: жменьку рису, букет квітів або підв'язку. Традиція кидати підв'язку з'явилася в старі добрі часи, до того, як вінчальні плаття почали коштувати майже як маленькі автомобілі. Незамужні дівчата відривали шматочки від весільних суконь для того, щоб привернути успіх і вийти заміж.

У Англії існувала ще дивніша традиція. Чоловіки кидали свої шкарпетки в нареченого, і перший, хто потрапить йому в ніс, одружуватиметься наступним.

Чому під час весільної церемонії наречена традиційно стоїть зліва, наречений справа.
Ця традиція йде корінням в далекі темні часи, коли кожен справжній чоловік носив при собі меч, щоб захистити себе і свою наречену. Його права рука завжди повинна була бути вільною, щоб він міг з легкістю оголити меч у разі небезпеки.

Свічка Єдності
Ймовірно найяскравіша весільна традиція американців - це запалення свічки єдності - коли два вогники перетворюються на одне єдине полум'я.

Хінді
На традиційному індуському весіллі немає білих суконь. Наречена тут носить сарі. Причому на Весілля наречена приходить в сарі, приготованому її батьками, а йде, в сарі, дарованому їй нареченим.

Іслам
Це стара Ісламська традиція - фарбувати руки молодих хною в ніч перед Весіллям - на жаль, не часто використовується тепер. Мало того, що прикрашені руки виглядають дуже красиво і допомагають нареченим краще дізнаватися один про одного, так ще ці прикраси (menhdi) дозволяють визначити, хто в сім'ї головний. Якщо молодий не зможе прочитати своє ім'я на долоні у нареченої, значить, вона буде головою в їх сім'ї.

Переклад: весільний портал "Пара молода"
16.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 9305◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info