Каталог-планувальник Пара молода


 
  Наступна ►

Fantastic Travel – з нами Ваш медовий місяць буде по-справжньому «солодким»Після передвесільних клопотів дуже важливо розпочати сімейне життя правильно та з позитивними емоціями. І медовий місяць в цьому допомагає всім молодятам. Тому так важливо знайти компанію, яка зможе зробити перший сімейний відпочинок вдалим на всі 100%.

Fantastic Travel – з нами Ваш медовий місяць буде по-справжньому «солодким»

Туристична агенція Fantastic Travel точно зможе організувати Вам яскравий та незабутній медовий місяць. Компанія заснована шоуменом та актором Віктором Гевком разом з його дружиною Наталею. Ця сім’я сама відвідала безліч місць на карті світу, зокрема, вони побували в Америці, Англії, Домінікані, Туреччині, Тунісі, Єгипті, Шрі-Ланці, Італії, Іспанії, Греції та інших країнах. Тому подружжя точно знає, що потрібне для вражаючого відпочинку двох закоханих людей.

З Fantastic Travel лише за перший рік роботи агенції насолодилися краєвидами різних країн безліч людей. Багато українських зірок обирають Fantastic Travel за їхню злагоджену роботу та хорошу організацію. А любителі спорту змогли поєднати корисне з приємним у фітнес- та йога-турах в Єгипті та Шрі-Ланці.Віктор Гевко: «Тож, якщо Ви плануєте весілля, то організацію весільної подорожі можете сміливо довірити нам – Fantastic Travel – фантастичний відпочинок Вам буде гарантовано.»

Наталя Гевко: «А послуга раннього бронювання, яку пропонує компанія, дозволить Вам обрати хороший та комфортний готель і зручний час вильоту за кращою ціною.»

Медовий місяць із Fantastic Travel буде  найкращим початком Вашого сімейного життя!


11.03.2020              сьогодні 1, з початку місяця 31, всього 425  Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info