Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фешн-календар презентували у ТернополіЗйомки для цьогорічного проекту модельне агентство Empire of Models провело у модному стилі «Pin up», а презентацію – у стилі «Великого Гетсбі». І це беззаперечно довело, що моделі агентства можуть легко впоратися із будь-яким образом…

Нагадаємо, що Empire of​ Models випускає фешн-календар уже третій рік поспіль. І щоразу власниця агентства – Емілія Монастирська – вигадує для свого дітища новий, цікавий концепт. Цього разу ним стала ідея зйомок у стилі пін-ап – напрямку поп-культури, що максимально ідеалізує образ красивої та сексуальної жінки. До реалізації задуму, окрім моделей агентства, були також залучені: фотограф Андрій Шкварко, стиліст Юлія Мадараш та візажист Фрина Таня.

Результати творчої співпраці команда представила на яскравій вечірці у нічному клубі A
llure минулої суботи. Презентація відбулася у трендовому стилі 20-их років у дусі останньої екранізації відомого роману Фіцджерельда «Великий Гетсбі». Дівчата з Empire of Models вкотре порадували не лише своєю красою, але й майстерним вмінням перевтілюватися у будь-який образ: чи це на зірку «Pin up», чи на розкішну діву Золотої епохи.
 

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»

18.02.2014              сьогодні 2, з початку місяця 16, всього 4134◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info