Банкетний зал Сюрприз
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

«ФЕСТ-ФОТОГРАФ» ВИГРАВ 1000 $
19 травня фотографи Тернополя і області вибрали з-поміж себе найкращого – Ореста Лижечку з Чорткова. Окрім визнання колег та почесного титулу - “Фест-фотограф” - переможець однойменного конкурсу отримав грошову винагороду в одну тисячу американських валютних одиниць.

Організували перший відкритий фотоконкурс «Фест-фотограф» тернопільські фотомитці Леонід Тіт, Любомир Городинчук, Андрій Шкварко, Михайло Фещур та Олексій Гуштик. Їм давно кортіло зчинити подібну «зарубу» серед майстрів «оптичного пера»: щоб учасниками були всі бажаючі (незалежно від досвіду), щоб переможця визначали самі ж учасники, щоб приз був вартісним і щоб відбувалося це у розкутій атмосфері дружніх посиденьок.

Власне, усе так і сталося. Обрання та нагородження переможця проходило у форматі studio-picnic-party у фотостудії «Автограф». Експозиція півтори сотні робіт на довільну тематику від 52 учасників, клубні біти, п’янкий смак вина та шампанського, легкі закусочки та задушевні бесіди, які в основному продовжувалися на свіжому повітрі поряд зі студією, де саме готувалася головна страва фуршету – шашличок… В цьому «броунівському русі» привертала погляд загадкова пані у чорному, роль якої стала достеменно зрозумілою вже після оголошення переможця. Виявилося, що під її темною сукнею за підв’язкою і зберігався призовий фонд – 1000 $. І хоча переможець конкурсу Орест Лижечка, то вже поважний пан, володар відзнак Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) при ЮНЕСКО, форма подачі призу його не знітила. Усіх «бенджамінів франклінів» він вправно зняв губами з ніжки вродливої панянки під бурхливі овації колег та численних відвідувачів заходу. “Я дуже вдячний організаторам та своїм колегам за те, що обрали мене переможцем”, - не приховуючи емоцій радості, сказав Орест Лижечка. Він також зазначив, що нагород за свою кар'єру він отримав чимало, в тому числі міжнародного рівня, але ця перемога для нього – особливо душевна.

Організатори планують зробити конкурс традиційним і наступного року розширити його географію на всі західноукраїнські області. Що ж, фотографи-профі та початківці, готуйтеся!

Автор тексту: Валерія Климчук
Фото: Леонід Тіт


24.03.2010              сьогодні 2, з початку місяця 12, всього 6483◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info