Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Філософія весільної фотографіїВесілля – без сумніву дуже важливий, єдиний і неповторний у вашому житті день. Вже за тиждень, та й навіть завтра,  цей день стане історією.

Ви обираєте найгарніше і найдорожче плаття, замовляєте найкращий зал, продумуєте все до дрібничок. Додати вашій неймовірній весільній  історії ілюстрацій – допомагає якісна фотографія. Чому якісна? Дуже просто: аматорське фото не здатне передати весь колорит ваших приготувань та всю яскравість дійства.

Надто егоїстично по відношенню до себе – зробити чудове свято, та водночас зекономити на пам’яті про це дійство.

Філософія весільної фотографії. Фотограф Тарас Атаманів

Вартість роботи професійного фотографа включно із вартістю якісної фотокниги як правило не перевищує четвертої частини вартості весільного плаття і дорівнює подарункові від 5-ти рідних людей, що прийдуть розділити із вами це торжество.

Еквівалентно до вартості весільного фотографа звичайно ви можете додатково  замовити ще два чи три види салатів на стіл, але за десять чи двадцять років ви не згадаєте їх смак. Ви забажаєте переглянути фотокнигу, історію вашого весілля…

Я, весільний фотограф Тарас Атаманів, щиро вірю у вашу завбачливість. Бо фотографія – чи не єдиний вид мистецтва, що не старіє з часом.

Тарас Атаманів, весільний фотограф.

15.01.2014              сьогодні 2, з початку місяця 15, всього 2671◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info