Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фінал «Холостячки»: хто став переможцем проєктуЦієї п‘ятниці, 18 грудня, вся країна затамувавши подих спостерігала за дев'ятим випуском романтичного реаліті «Холостячка» (СТБ). Головна героїня шоу - актриса театру і кіно Ксенія Мішина. У фінальному випуску холостячка мала зробити свій вирішальний вибір та прийняти обручку або від бізнесмена Олексія Тригубенка або ж від сценариста студії «Квартал 95» Олександра Еллерта.

актриса театру і кіно Ксенія Мішина

Фінал шоу був надзвичайно хвилюючим та непередбачуваним. Актриса до останнього тримала в напрузі, як глядачів, так і самих хлопців. Чого вартувала її фінальна промова до кожного з них (далі йтиме пряма мова - прим. автора). Відтак, як і вангували у соцмережах шанувальники проєкту, на фінальній церемонії ствердне «ТАК!» і обручку холостячка прийняла від сценариста Олександра Еллерта.

Фінал «Холостячки»: хто став переможцем проєкту
 
«Мне довольно сложно представить нашу совместную жизнь и с тобой бывает тяжело. Я могу придумать тысячу причин, почему нам не суждено быть вместе, но да, я принимаю твое предложение. Я люблю тебя», - відповіла Мішина зізнанням у коханні на пропозицію Еллерта.

Однак, перед тим, зі слізьми на очах акторка щиро вразила глядачів своєю промовою до Олексія.

Фінал «Холостячки»: хто став переможцем проєкту

«Ты единственный мужчина, в котором я не сомневалась ни секунды. Ты будешь прекрасным мужем, но мне больно, что не могу ответить тебе взаимностью. Прости, не могу принять твое предложение», - ответила Алексею актриса.

Однак, чи будуть разом Ксенія та Олександр за стінами реаліті-шоу, як склалася доля всіх героїв можна буде дізнатися лише у наступну п‘ятницю, 25 грудня, у постшоу «Як вийти заміж».

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
19.12.2020              сьогодні 1, з початку місяця 3, всього 195◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info