Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фінал конкурсу «Пара молода 2016» (фотозвіт, відео)Ніщо так не розпалює підозр дружини, як несподіваний подарунок від чоловіка. Проте якщо цей гостинець отримали двоє, та ще й на фіналі фотоконкурсу «Пара молода – 2016» – він автоматично стає найкращим. 


Цьогорічний фінал фотоконкурсу відбувся 22 грудня в ресторані «ART AVENUE». Майже місяць напруженого голосування і нарешті, витягуючи навмання листівки з іменами пар-учасниць, ми дізналися те, хто ж що отримає. Всі пари одержували подарунки з любов’ю за… любов. Так-так, за ту любов, яка у них є, і якою вони поділилися з читачами весільного порталу «Пара молода». Тринадцять пар молодят змагалися за вихід у фінал і чекали на вашу підтримку. Однак лише шестеро, які набрали найбільше голосів в інтернет-голосуванні і завітали на розіграш особисто або делегували це своїм рідним, отримали чудові подарунки від партнерів конкурсу:
Катя і Назар
Катя і Назар - сертифікат від кафе «Бомонд»
та вечірня прогулянка на яхті від фабрики емоцій «Ogogo»;
 
Людмила і Зіновій
Людмила і Зіновій – подарунковий кошик від мережі магазинів «Базилік»
і романтична вечеря від ресторану «ART AVENUE»;

Яна і Дмитро
Яна і Дмитро
– сертифікат на макіяж від клубу краси «Beauty Club»
і сертифікат на 30% знижку на послуги від студії дизайну «Простір»;

Христина і Тарас
Христина і Тарас - подорож за акційними цінами
від туристичної компанії «Бамбуча»;

Світлана і Сергій
Світлана і Сергій – шість квитків
на кіносеанси від кінокомплексу «СінемаСіті»;

Вікторія і Петро
Щодо головного призу – церемонії весільної річниці «під ключ» – то тут доля вирішила бути одноголосною з думкою відвідувачів порталу. Адже як і в інтернет-голосуванні, так і під час жеребкування першість отримали Вікторія і Петро. Отже, цього року свою першу весільну річницю вони відсвяткують по-особливому, красиво та романтично. Над їхньою церемонією працюватимуть: ведуча - Валерія Климчук, декор - студія декору «Gold Apple», фотограф - Андрій Шевчук, макіяж - клуб краси «Beauty Club», прокат вечірньої сукні - весільний бутік «Крістел».
Образ ведучої фіналу Валерії Климчук: сукня – весільний бутік «Крістел»,
макіяж та зачіска – клуб краси «Beauty Club»

Портал «Пара молода» вітає переможців та фіналістів конкурсу, а також дякує партнерам за подарунки і підтримку у проведенні фіналу: мережі магазинів «Базилік» та ресторану «Арт Авеню» – за смачний фуршет, кафе «Бомонд» – за святковий торт, студії івент дизайну «Шампань» – за красиве оформлення заходу, фотографу Андрію Шевчуку – за яскравий фоторепортаж події, відеографу Захару Дябло – за креативний відеоролик.


І, звичайно, ми запрошуємо молодят ділитися своїми історіями освідчення, весілля, зйомками lovestory. Позаяк конкурсу «Пара молода 2017» бути!

Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода
Фото: Андрій Шевчук
Відео: Захар Дябло


24.12.2016              сьогодні 1, з початку місяця 3, всього 3372◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info