Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 






 
◄ Попередня   Наступна ►

Фітнес центр Art Life



Art Life – це мистецтво жити! А мистецтво жити – це вміння жити здорово, щасливо і отримувати радість від кожного дня. Здорове екологічне харчування, активний відпочинок, регулярні заняття спортом займає ще більше місця в нашому житті. Тому кількість людей , які приділяють увагу своєму здоров'ю і здоров'ю своїх дітей невпинно збільшується.

     Новий сучасний фітнес-центр "Art Life". Це світлий просторий зал в зручному красивому місці у центрі Тернополя. Зручна парковка, наявність дитячих клубів та ресторанчик "Відень", де можна випити свіжий фреш, додають приємних акцентів вашому тренуванню.

     Наші тренери мають високий професійний рівень. Деякі мають дипломи з відзнакою, постійно підвищують кваліфікацію, беручи участь у фітнес конвенціях, майстер класах та семінарах. Молоді таланти й легенди сучасності, найсильніші хореографи всіх напрямків, тренери-дієтологи й досвідчені лектори. Тай наші адміністратори неодноразово працювали в цій сфері. З радістю приглянуть за вашими дітками і після тренування запропонують теплий чай.

Ми надаєм послуги з 21 фітнес методик різного напрямку для різних вікових категорій, для тих, хто хоче танцювати і займатися динамічними вправами, для тих, хто любить заняття в спокійному темпі. Враховуючи , що йога займає все більше місце серед фітнес тренувань на сьогоднішній день, ми надаємо цілу низку йога-методик, жодна з яких не схожа на іншу. Врахували ми і вік: baby йога (4-6 р.), дитяча йога (10-14 р.), 4 види йоги для дорослих, зокрема, ранкова йога пробудження. Ми намагаємося рухатися в ногу з часом і тому першими в Тернополі запропонували світові хіти фітнесу, такі як: зумба і тай-бо. І наші спеціалісти проходили спеціалізоване, сертифіковане навчання цим методикам у столиці.

     Ми – це фітнес-центр «Art Life». Ми – це вдало використані усі ваші спортивні можливості. Фітнес, музика й активний спосіб життя завжди перемагають щоденність та поганий настрій. Радість спілкування з людьми, близькими за інтересами, наповнює новими ідеями й підтримує впевненість у майбутньому.

Автор: фітнес-центр «Art Life»




29.01.2014              сьогодні 2, з початку місяця 13, всього 1705



◄ Попередня   Наступна ►





Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info