Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фламенко відродилось на Весільному салоні у БарселоніВесільний тиждень моди в Барселоні захопив публіку численними показами іменитих дизайнерів та світовим дефіле Гауді - «Наречені». Останньому вже 14 років. За 4 дні представили свої колекції на дефіле Victorio&Lucchino, RosaClara, PepeBotella, DelaCierva & Nicolas, RaimonBundo, SionaGarcia, RubenPerlotti, Cabotine, Fuentecapala, Victorio&Lucchino, Pronovias, JesusdelPozo, JesusPeiro, Devota&Lomba, HannibalLaguna, PetroValverde і … На іспанському весільному салоні можна було відчути себе нареченою вдруге, подумки.


Севільські дизайнери Victorio&Luccino зробили фурор на весільному салоні. Вони поєднали просто непоєднувані деталі: волосся моделей зібрали в коси та буклі, яке прикрасили традиційними іспанськими гребенями для мантилья. На наречених накинули довгі шалі, а ще - одягнули мушкетерські шкіряні рукавиці, довжина яких сягала аж до ліктів.

Колекція Jesus Peiro була представлена романтичними сукнями, легкими тканинами. В подібному вбранні найніжніша дівчина буде почуватись принцесою.
Колекція Jesus Peiro

Дім моди Fuentecapala зумів підкорити публіку неординарним «чорно-білим» вбранням, яке представила модель Чаріс Верхерт. У сукні білі мотиви відображали пишна спідниця, сорочка, букет та чорні - галстук, жакет, капелюшок у формі циліндра.
Дім моди Fuentecapala

Gema Nicolas зачарувала публіку вишуканою червоною сукнею.

Sonia Garcia представила сукню з коричневого атласу в дрібний білий горошок. Вишуканий капелюшок, нитка перлин та тонкі рукавички з мережива завершили образ моделі.
Sonia Garcia

Також дизайнерка показала колекцію вечірніх суконь для свідків та запрошених – в ніжно-зелених, рожевих, персикових та блакитних тонів з яскраво вираженими карибськими та східними мотивами. На головах моделей були прикраси з пір’я, що схожі на жар-птиць. Власне цю колекцію критики зустріли без зайвого ентузіазму.

Raimon Bundo загорнув «наречену» у полотно художника епохи ренесансу, яке доповнювалось репродукцією картини.
Raimon Bundo

De la Cierva & Nicolas, Jesus del Pozo використали у сукнях волани, рюші, декольте та інші елементи костюмів фламенко. В їхніх сукня було багато блиску, що не могло не привабити публіку.

Колекція Pepe Botella – це справжня розкіш, а от Hannibal Laguna – легкість, природна краса. Carolina Herrera показала романтику на подіумі, а Oscar de la Renta – стриманість, привабливість без зайвих деталей.

Італійський «ас смокінгу» Карло Пігнателлі показав прихильникам якісне шоу: червоний подіум прикрасили червоними пелюстками троянд, а для 500 глядачів принесли відповідну кількість оксамитових крісел. На всіх інших показах були звичайні офісні.

Беззаперечні факти
- Агентство FFF Flaque internacional і компанія Fira de Barcelona, організатори Весільного
тижня моди, вважають дефіле Гауді найбільшим у світі.
- Покази демонстрували не лише іспанські дизайнери, а й митці Франції, Італії, Португалії та Голландії.
- До весільного салону Барселони долучились 11 тис. відвідувачів з 50 країн світу та 350
представників ЗМІ.
- Барселона – це міжнародний центр модної індустрії. У цьому місті експортують 50 % весільних суконь. В ньому знаходяться офіси Pronovias, Rosa Clara.
- На показах працювали відомі моделі: Чаріс Верхерт, Кармен Кас, Євгенія Володіна, Марія Гуляєва.

Автор: Ірина Новоставська, весільний портал Пара молода
Фото: www.efu.com.cn

 
28.10.2009              сьогодні 2, з початку місяця 25, всього 8218◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info