Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фотоказка про ПопелюшкуСтарий сарай, заметений пухнастим снігом, у ньому багато дверей: яку не відчиниш – всюди є робота. Але сонячна рудоволоса дівчина у старій, пишній сукні порається зі справами залюбки… Вона ж бо любить життя і вміє знаходити у ньому справжню радість…

Такою з дитинства пам’ятають казку про Попелюшку фотограф Юлія Верста і дизайнер одягу Катерина Тимочко. Ідею насолоди від праці і кожної миті життя дівчата втілили у своєму черговому фотопроекті, презентація якого відбулася цими вихідними у кав’ярні «Відень» (ТЦ «Атріум»). Зі спогадами, емоціями і мистецьким баченням Юлі та Каті глядачі могли ознайомитися через фотовиставку, фільм-презентацію, відкриту розмову із авторами, а також поспілкувавшись з головною героїнею казкової історії. Зустріч водночас мала характер благодійної акції: виручені з продажу квитків кошти передадуть на лікування тернополянки Юлії Бакало.


Знімали фотоказку про Попелюшку цієї зими в Івачеві. Антураж для зйомок підбирали заздалегідь: гарбузи, збанки, різні старовинні речі. Крім того, спеціально для фотосету Юля і Катя купили Попелюшці друга, декоративного щура Ліссу. Тваринка напрочуд легко увійшла в роль і залюбки позувала на камеру, зручно вмощуючись на сукні дівчини. До речі, вбрання для зйомок Катя Тимочко пошила, так би мовити, з бабусиної скрині – в нагоді стали речі і натуральні тканини, яким уже –надцять років. Таким чином у Попелюшки було нове «старе» плаття, що підкреслило простоту, щирість і відкритість образу.Ця казка, за словами авторів, не має завершення. Зміст її «тут і зараз», у звичних буднях працьовитої дівчини. Тож хоча за первинним сюжетом усе закінчується весіллям, в даному форматі зустріч із принцом залишиться за завісою, надаючи місце роздумам глядачів. Втім «Пара молода», переглянувши серію світлин з цієї зйомки, таки побачила у них очікування і мрії про справжнє кохання. А які емоції і переживання викликає ця фотоісторія у вас?

Текст: Валерія Климчук, портал «Пара молода»

Над проектом працювали:
фотограф: Юля Верста
дизайнер: Катя Тимочко
відеозйомка: Art Record
макіяж/зачіска: Таня Фарина
модель: Оля Шеремета
 

 18.02.2013              сьогодні 2, з початку місяця 30, всього 6079◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info