Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фотопроект «Двоє»: двоє людей про один світПісля вдалої прем’єри в Івано-Франківську, фотомисткиня Юлія Верста презентувала проект про близнюків своїм шанувальникам у рідному Тернополі. На відкритті виставки побувала і «Пара молода»…

Тема, звичайно, не весільна, але ми не могли пройти повз цієї події насамперед через те, що Юлія Верста – давній друг нашого порталу і весільні світлини її авторства не раз з’являлися на наших сторінках. Крім того, як не крути, але близнята – це результат якоїсь такої особливої магії між чоловіком та жінкою. Або, як зазначає сама фотохудожниця: «Близнюки – це спроба природи клонувати людину». Власне, природу цього цікавого явища Юлія і спробувала передати у своєму проекті, розкриваючи одночасно і єдність, і відмінність людей, таких подібних один на одного:
«Двоє»- це фотовиставка про двох людей, четверо очей та одне серце. Такі різні і в той же час безмірно подібні люди. Двоє людей про один світ».


Героями проекту стали п’ять пар близнюків різного віку і типажу. Зйомки і підготовка до виставки тривали цілий рік. Тож в роботах представлені також і різні пори року, що дуже по-особливому розкрило характери персонажів.

Презентація фотопроекту «Двоє» у Тернополі відбулася у кафе «Мамонт» в дуже вільному арт-форматі. Як написала у своєму livejournal сама Юлія Верста:
«Будь - яка пафосність на виставці була відсутня, склалося враження, що ми робили пікнік на дачі, бо навіть фуршет я зробила у вазонах з травою, думала що люди будуть стидатися або гидитися, проте природність і натуральність взяла своє...:) Ми були великою сім'єю, хоча 70% людей я бачила вперше! Всі вірили в мене, напевно це допомогло доробити до кінця!».

Так, Юліє, це правда: ми віримо у тебе :). Дякуємо за такі чудові емоції, що ти так щиро даруєш людям. А також усій твоїй команді, яка була задіяна у створенні проекту:

Фотограф: Юлія Верста
Одяг: Катерина Тимочко
Відео: Art record
Макіяж: Таня Фарина, Катя Петришина
Дружня ресторація «Мамонт»
БЛИЗНЮКИ: Леся і Світлана, Юля і Люба, Рома і Богдан. Марта і Алінка, Ліля і Віта, Юля і Яна

 

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»01.07.2014              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 4761◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info