Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Фотопроект Queen Project: коронація красоюВідчути себе моделлю, красунею з обкладинки сьогодні може кожна жінка. Було б бажання. Тому що проекти, які здійснюють такі дівчачі мрії, є. Наприклад – Queen Project, який пропонує зйомки у сукнях, гідних королеви, і з роботами якого ми хочемо вас сьогодні познайомити…

Фотопроект Queen Project: коронація красою
Фотопроект Queen Project успішно діє у багатьох містах України. Організатори сплановують зйомку, підбирають локацію, сукні, образи, фотографа… Дівчатам, які зголошуються на участь, залишається лише прийти, насолодитися процесом – і отримати у результаті чудові світлини. Одна з таких зйомок відбулася нещодавно у Тернополі.


Організаторам фотопроекту Queen Project, фотографу Ірині Мандзій та Beauty-команді вдалось показати внутрішній драйв і розкутість учасниць зйомок. І для цього їм зовсім не потрібно було бути фотомоделями, бо кожна жінка за замовчуванням – модель, королева, богиня…. «Учасницею може стати будь-яка дівчина. Дівчата до нас приходять різні, кожна з них хоче відчути себе принцесою, а ми їм у цьому допомагаємо», - розповідає організатор фотопроекту Аліна Сидоренко. 

Невід’ємним елементом довершеного образу є сукня. Під час зйомки дівчата одягнули розкішні сукні, серед яких – образ спокусливого чорного ангела. І в світлі софітів ресторану «Максим» всі ці проникливі жіночні ролі виглядали дуже органічно.


Учасниця фотосесії шеф-редактор порталу Пара молода Оксана Дябло відверто висловилася: «Дуже рада, що взяла участь у проекті Queеn Project. Це був позитивний досвід, що дав можливість відчути себе королевою, одне з найкращих перевтілень, яке розкрило у мені відчуття величі, жіночності і всемогутності».

Фотопроект: Queen Project 
Фотограф: Ірина Мандзій
Зачіска та макіяж: Вeauty Сlub
студія краси Бордо

Текст: Тетяна Тетера, весільний портал Пара молода


28.07.2016              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1546◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info