Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

«ГАЛИЦЬКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ» ПРОЙДЕ У ТЕРНОПОЛІНезабаром у Тернополі відбудеться унікальне Великоднє дійство! Тернопільські позитивні новини, портал «Пара молода», ресторан «Галич» та мережа салонів квітів «Фантазія» влаштовують передсвятковий вечір «Галицький Великдень».
передсвятковий вечір «Галицький Великдень»
У рамках заходу проведуть цікаві майстер-класи на великодню тематику, господині ресторану «Галич» почастують автентичними святковими стравами, а майстриня Ольга Дроздовська навчатиме оздоблювати кошики у домашніх умовах. Гостями та учасниками дійства стануть відомі тернополяни, які поділяться своїми сімейними традиціями святкування Воскресіння Христового.

Також присутні зможуть дізнатися про те, що символізують писанки, та як правильно їх розписувати, щоб їхні візерунки мали глибинне значення. Про це розповість Лілія Мусіхіна – знавець усіх таємниць українського народу. А Роман Багрій, який власноруч виготовляє свічки, розкаже про роль цього атрибуту у великодньому кошичку.

Організатори сподіваються, що «Галицький Великдень» стане важливою мистецькою, соціально-просвітницькою та етнопізнавальною подією міста.
22.04.2013              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 3121◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info