Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«ГАЛИЦЬКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ» пройде у ТернополіНезабаром у Тернополі відбудеться унікальне Великоднє дійство! Портал «Пара молода», ресторан «Галич» та мережа салонів квітів «Фантазія» влаштовують передсвятковий вечір «Галицький Великдень».

передсвятковий вечір «Галицький Великдень»

У рамках заходу проведуть цікаві майстер-класи на великодню тематику, господині ресторану «Галич» почастують автентичними святковими стравами, а майстриня Ольга Дроздовська навчатиме оздоблювати кошики у домашніх умовах. Гостями та учасниками дійства стануть відомі тернополяни, які поділяться своїми сімейними традиціями святкування Воскресіння Христового.

Також присутні зможуть дізнатися про те, що символізують писанки, та як правильно їх розписувати, щоб їхні візерунки мали глибинне значення. Про це розповість Лілія Мусіхіна – знавець усіх таємниць українського народу. А Роман Багрій, який власноруч виготовляє свічки, розкаже про роль цього атрибуту у великодньому кошичку.

Організатори сподіваються, що «Галицький Великдень» стане важливою мистецькою, соціально-просвітницькою та етнопізнавальною подією міста.
22.04.2013              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 3825◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info