Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ГАРДЕРОБ НАРЕЧЕНОГО. 5 видів весільного костюмаВаша кохана вже оббігала усі весільні салони, назбирала десятки гігабайт фотографій суконь та вельонів, обговорила це все на кількох консиліумах із подружками... Оце жінки заморочують собі голову! Не розслабляйтесь, бо коли наречена врешті обере собі сукню, вона почне морочити голову вам – вибором весільного костюма. Тут принцип “прийшов, побачив, купив” не пройде. Хіба-що ви наперед знатимете, як хочете виглядати у день весілля. А ви знатимете, бо прочитаєте наступний огляд!

ГАРДЕРОБ НАРЕЧЕНОГО. 5 видів весільного костюма

Смокінг – з англійської перекладається як “костюм для паління", і як “клубний піджак". Обидві версії точно підкреслюють його призначення. Смокінг з’явився для неформальних зустрічей в клубі з партнерами по бізнесу. А ще його одягали чоловіки, коли виходили палити в іншу кімнату, щоб потім запах тютюну на їх одязі не заважав дамам. Смокінг – традиційно чорний, сильно відкритий на грудях піджак з довгими, обшитими чорним шовком лацканами, який прийнято носити з чорними брюками. Штани від смокінга мають одну відмінну деталь – обов'язково з лампасами, тобто мають з боків широку чорну смужку з шовку. Хоча зараз зі смокінгом модно носити брюки без лампасів. Смокінг може бути як однобортним, так і двобортним, з англійським коміром, на двох, чотирьох або шести ґудзиках. Під смокінг одягають сорочку з коміром "метелик", краватку "метелик", обов'язкову хусточку для нагрудної кишені і традиційно пояс.

Фрак парадний костюм, з англійським коміром, з загостреними спереду полами на рівні талії та парою довгих вузьких фалд ззаду. Традиційно надягають фрак на особливо урочисті та офіційні заходи, що відбуваються за суворим протоколом. Проте у Франції у середині 18-го сторіччя він був виключно воєнним одягом. Фрак має вузькі рукави, великий стоячий відкладний комір, лацкани фрака оброблюються чорним блискучим шовком. До фрака одягають пікейний жилет білого кольору на три ґудзика або ж спеціальний пояс. Обов’язковими атрибутами є фрачна сорочка з сильно накрохмаленою маніжкою, а також біла краватка-метелик. Фрак, як і штани до нього, буває виключно чорного кольору.

Сюртук. Класичний сюртукчоловічий верхній одяг. Часто зустрічається в останніх колекціях дизайнерів, причому однобортний. Модні тенденції для сюртука такі: рівна планка, висока застібка (неглибокий виріз англійського коміра), чотири ґудзики, довжина – до середини стегна. Носять сюртук із сорочкою з відкладним коміром і краваткою, зав'язаною найпростішим способом "чотири-в-руці" (four-in-hand).

Візитка – з'явилася в Англії у середині ХІХ століття як ранковий одяг для їзди верхи. У цьому ж костюмі джентельмени заходили у гості. А раніше, за етикетом, візити робили в першій половині дня, звідси з'явилася назва – "візитка". Це сюртук з бортами, які від лінії талії поступово звужуються до низу (розходяться в сторони), утворюючи конусоподібний виріз спереду. Ззаду довжина візитки досягає рівня колін. Візитку прийнято носити зі смугастими брюками, сорочкою з коміром "метелик" під класичним жилетом і з краваткою "пластрон".

Класичний костюм – славнозвісна "трійка" – піджак, жилет і штани. Модний сьогодні піджак має бути приталеним, однобортним, на чотирьох ґудзиках, з англійським коміром і високим вирізом, щоб було видно тільки вузол краватки. На відміну від фрака, візитки і смокінга, класичний костюм підходить для більш скромного весілля, у колі друзів і близьких родичів.

Автор: Мальва Вова, молодіжно-сімейний журнал "Пара молода"
02.09.2011              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 6239◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info