Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ГОЛДА ВИНОГРАДСЬКА: «Я прагну бути улюбленим дизайнером!»
 Генеральний директор компанії «GOLDA», віце-президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України в ексклюзивному інтерв’ю для порталу «Пара молода» розповіла про те, як досягнула вершин у модному бізнесі та про свої вподобання. Також дизайнер порадила які моделі одягу варто обирати нареченим та їхнім дружкам у цьому сезоні, щоб бути найвишуканішими та сучасними.

Модні тенденції у весільному вбранні
Хоча у колекціях Голди Виноградської немає весільних суконь, однак, як вона зізналася нам, у неї замовляють такі вироби. Тож непогано орієнтується у питаннях, що стосуються весільного гардеробу.
- Актуальними у цьому сезоні залишаються сукні класичного стилю, але більш складнішого, ніж раніше, крою. Вузькі сукні-годе та класичні А-силуети. До традиційно білого весільного кольору суконь у цьому році додались бежевий, золотистий та срібно-сірий відтінки. Замість фати дуже модно прикрашати зачіску живими квітами. Тільки не одною великою квіткою, а цілим гармонійним букетом, таким собі віночком, - пояснює дизайнер.

- Стосовно суконь для весільних дружок, матусь наречених, то сукня має бути комфортною, відповідати віку, звичайно, не білого та не чорного кольорів. Не гарно бути одягнутій в цій ролі в яскраво-червоне вбрання.. Найкраще обрати пастельні тони в одній гаммі з нареченою.

Покликання підказали дивовижні сни
Бабуся жінки, яка також носила ім’я Голда Виноградська, була відомою модисткою у воєнні часи. Вона була здібною, старанною, і їй пророкували велике майбутнє у світі моди. Та доля вирішила по-своєму: жінка тяжко хворіла і швидко померла. Коли вона помирала, у лоні її невістки саме зародилося життя. Згодом на світ з’явилася нова Голда Виноградська, яка, однак, до моди відношення не мала. Вона зізнається, що навіть не шила одягу для своїх ляльок! Дівчина закінчила львівський політехнічний інститут за фахом «економіка енергетики» та змогла стати успішною бізнес-леді у серйозному бізнесі, однак п’ять років тому їй почали снитися дивні сни. У них постійно була присутньою покійна бабуся, шматки тканини та вишукані сукні… Тому Голда вирішила спробувати почати все буквально з нуля і їй це вдалося!

«Я прагну бути улюбленим дизайнером!»
Окрім серйозної економічної спеціальності Голда здобула хореографічну освіту у Львівській академії танцю. В цьому році закінчила Інститут за фахом Дизайнер одягу та аксесуарів.
- Мене підтримують та дають натхнення мої діти: син Олександр-13 років та донька Глорія –4,5 роки. Підказок для творіння багато в житті - головне їх помітити…

Голда Виноградська – ім’я чи псевдонім?
- Це мої власні ім’я та прізвище - можу показати паспорт:)

Чи носите ви «свій» одяг? Хто з відомих українок вдягається у вас?
- Звичайно! Переважно ношу “свій” одяг. Це мій стиль, рада якщо він ще комусь подобається. Клієнток багато - відомих та не дуже, але вважаю неетичним просто виставляти це напоказ.

Розкажіть про свої вподобання у їжі, музиці?..
- Обожнюю солодощі, з напоїв віддаю перевагу квасу та простій воді. Телевізор майже не дивлюсь - не має часу та й позитиву там не багато. З людських якостей виділила б порядність та відчуття такту. А в жінці, як на мене, головне – жіночність.

Голда зізналася, що дуже багато працює, адже прагне відновити текстильну промисловість в Україні. А ще пояснила, що не мріє стати відомим дизайнером, а хоче бути улюбленою. «Кожна жінка повинна бути щасливою та красивою. А більше вона нічого нікому вона не винна» - переконує пані Голда.

Автор тексту: Ольга Терещук, спеціально для порталу “Пара молода”.


10.10.2011              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 7430◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info