Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Грація»: коли прекрасні миті стають вічнимиУ потаємних куточках нашої пам’яті є моменти, які ми стараємося зберегти назавжди. Але, на жаль, навіть вона, наша пам’ять, не здатна з роками відтворити до деталей ті приємні картинки. Проте є люди, які стають нам у нагоді. Звичайно ж, це професійні фотографи.

Фотостудія «Грація»
Щоб дізнатися, як їм вдається до найменших деталей передати на фото настрій, стан душі людини, підкреслити найпрекрасніші риси характеру та зовнішності, а ще відкрити для читачів секрети вдалої фотосесії, ми завітали у відому в Тернополі фотостудію «Грація».

— Майже 2 роки минулого з того часу, як ми з Олександром Смоктуновичем відкрили власну фотостудію, — каже її співвласник, професійний фотограф, Микола Шаршонь. – До цього були роки наполегливої праці та самовдосконалення. Власне, багато працювати доводиться і тепер, адже творчість – це постійна робота над собою.

З часу відкриття студія напрацювала безліч постійних клієнтів. Людей, сімейні альбоми яких наповнилися сотнями чудових фото, зроблених професіоналами «Грації».
— Якби нас запитали, яка реклама є для нашої студії найдієвішою, ми б, не задумуючись, відповіли, що це реклама “від людини до людини”, — каже пан Олександр. – Бо найчастіше про нас дізнаються із позитивних відгуків друзів, рідних та знайомих. Тому клієнти приходять у «Грацію», вже ознайомившись із багатьма нашими роботами. І це вже про щось свідчить.
Щодо послуг фотостудії “Грація”, то їх спектр досить широкий. Зокрема, це фотосесія для портфоліо, студійна та виїзна портретна зйомка, весільне, сімейне, дитяче, рекламне фото (зйомка продукції для постерів, каталогів, буклетів), випускні альбоми, тощо.

— Фотографування – не просте клацання, це справжнє мистецтво, яке включає у себе і технічні прийоми, і навики, набуті з роками, і художнє мислення, і вміння психологічно працювати з людьми, — каже Микола Шаршонь. – Саме так сприймають фотозйомку наші клієнти, адже на власні очі бачать цей непростий процес.

Фотостудія «Грація». Весільні фотографії

Щодо найпопулярніших видів фото, то ними у «Грації» є портфоліо та весільна фотозйомка.
— Професійне портфоліо потрібне не лише «зіркам» та фотомоделям. Побачити себе у новому образі хочуть і звичайні люди. Саме тому ми робимо усе можливе, щоб диво красивих і художніх фото стало доступним і пересічним тернополянам, — каже Олександр Смоктунович.
Безперечно, лідером серед робіт фотостудії “Грація” є весільне фото. Йому спеціалісти приділяють особливу увагу, тому можуть запропонувати безліч варіантів проведення весільної фотосесії і дати слушні поради молодятам щодо створення красивого весільного альбому та підбору фотографа-професіонала.

— Досить часто проблемою «номер один» під час весільної фотозйомки є брак часу, — каже Микола Шаршонь, — Нерідко на це нам виділяють лише годину, а іноді й менше. Звичайно, це мізерний час, створити шедевр за який дуже важко.
Саме тому спеціалісти «Грації» радять взяти до уваги закордонну практику, коли більшість весільних фото, крім репортажних, роблять не у день весілля, а кількома днями потому.

— Звичайно, це завдає молодятам більше клопоту, — каже пан Микола. – Але повірте, воно того варте. Адже маючи більше часу та можливість вибрати погоду, ми робимо виїзні фотосесії, фотографуємо у різних куточках нашої області, наприклад, у замках Тернопільщини, а також у місцях, які стали знаковими для закоханих.

Зокрема, обираючи весільного фотографа, спеціалісти «Грації» радять прислухатися до відгуків про того чи іншого спеціаліста або студію, переглядати багато його робіт. Бо кілька вдалих фото – ще не доказ професійності.

— Ми ніколи не працюємо за шаблоном, для кожної пари намагаємося підібрати певний стиль, сюжети. Для цього ми попередньо багато спілкуємося з молодятами, обговорюємо деталі, стараємося проникнутися їхнім почуттям, допомогти розкритися емоційно, — каже Микола Шаршонь. – Адже саме емоції і людина, яка їх переживає, а не декорації, — головне, що має відображати фото.
Важливо, що спеціалісти «Грації» із задоволенням виконують свою роботу, творчо підходять до вирішення будь-якого завдання, результатом якого стають маленькі витвори мистецтва, фото, які будуть для клієнтів фотостудії улюбленими, а з роками перетворяться на неоціненні частинки їх життєвої історії.
16.11.2010              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 9589◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info