Банкетний зал Сюрприз
 

 
 

GRAFВсе наше життя - послідовність кадрів які змінюються та відбиваються в наших спогадах. Одні кадри з часом «тьмяніють»,а інші «стираються» з пам'яті назавжди!І як хочеться знову пережити минулі моменти

Ціна від: 19000 грн.

Телефон:
(063) 224-06-00

Електронна пошта: felbaba.volodymyr@gmail.com

Все наше життя - послідовність кадрів які змінюються та відбиваються в наших спогадах. Одні кадри з часом «тьмяніють», а інші «стираються» з пам'яті назавжди! І як хочеться знову пережити минулі моменти свого життя, згадати себе своїх дітей, близьких та друзів в молодості. Тоді дістається фотоальбом або сімейний відеофільм, проглядається його і відбувається занурення у власні спогади ... Хочеться поділитися своїми переживаннями з рідними, друзями, колегами по роботі! І чим якісніший у Вас фото та відеоматеріал, тим більшій кількості людей його хочеться показати: адже кожен перегляд або показ - це Ваша пам'ять, Ваші емоції, Ваші відчуття, це Ви!
     Для Вас ми проведемо професійну відео та фото зйомку будь-якої події Вашого життя: весілля, вінчання, ювілей, День народження, корпоративний захід, ранок в дитячому садочку або випускний у школі чи вузі.
     Де б Ви не перебували ми завжди зможемо провести професійну фото та відео зйомку, враховуючи Ваші побажання, смаки і вподобання!
     Багаторічний досвід та постійний творчий пошук у поєднанні з сучасним технічним обладнанням є гарантією якості нашої роботи.
     Наше завдання - створення досконалого відео та фото. Гарантуємо Вам цікаві та креативні, емоційні та неповторні кадри!
     З повагою: studio GRAF
сьогодні 2, з початку місяця 17, всього 2091

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info